Szkolenia dla członków SKO

Pierwsza edycja szkoleń dla Samorządowych Kolegiów Odwoławczych rozpocznie się 11 czerwca 2012 r. i obejmie wsparciem 80 uczestników. Rekrutacja chętnych zakończy się 31 maja.
Jak informuje Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, szkolenia „Wzmocnienie potencjału Samorządowych Kolegiów Odwoławczych” mają na celu podniesienie umiejętności i kwalifikacji etatowych i pozaetatowych członków SKO badających legalność aktów prawa miejscowego oraz kontrolujących w trybie instancyjnym decyzje administracyjne organów samorządu terytorialnego.

Szkolenia organizowane są przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego i odbędą się w Łodzi (zabierz głos/oceń prezydenta). Budżet projektu pokrywa koszty noclegów oraz wyżywienia uczestników w trakcie szkoleń.

Samorządowe Kolegium Odwoławcze może zgłosić do udziału w szkoleniach maksymalnie 10 osób oraz 2 dodatkowe osoby na listę rezerwowych. Decyzję o liczbie osób skierowanych na szkolenia podejmuje osoba delegująca pracowników urzędu do programu.
Każdy z uczestników może skorzystać tylko raz z jednej formy wsparcia w postaci szkoleń, bądź studiów podyplomowych.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w projekcie – tutaj.
Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (4)ZOBACZ WSZYSTKIE

Czy już gorzej być nie może?

Bułkazserem, 2012-05-04 11:45:12 odpowiedz

tak jak najbardziej szkolenia wskazane

ZAWSZE TAK SAMO, 2012-05-03 23:22:38 odpowiedz

Szkolenia dla członków?Oczywiście!Tylko jaki będzie dobór?Wszystko w porządku?

Cudo, 2012-05-03 21:41:22 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE

PARTNER SERWISU