PARTNER PORTALU
  • BGK

Tam za parkowanie już nie płacą

  • AW    2 sierpnia 2012 - 14:11

Od początku sierpnia kierowcy nie płacą już za parkowanie samochodów na Tysiącleciu oraz ul. Czarnieckiego w Stargardzie Szczecińskim. Tereny te należą do miasta i zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej zostały wyłączone ze Strefy Płatnego Parkowania.
Jak przypomina magistrat, strefa nadal obowiązuje na drogach należących do powiatu, czyli: Wojska Polskiego (do skrzyżowania z ul. Konopnickiej), ul. Piłsudskiego (do skrzyżowania z ul. Konopnickiej), ul. Słowackiego, ul. Wyszyńskiego, ul. Reja, ul. Mickiewicza (od ul. Wojska Polskiego do ul. Piłsudskiego), ul. Środkowej, ul. Dworcowej, ul. Limanowskiego (od ul. Wojska Polskiego do ul. Piłsudskiego).

Urząd przypominamy również, że od trzech miesięcy obowiązują zmiany w regulaminie Strefy Płatnego Parkowania. Najważniejsze dla mieszkańców zmiany, to:

- brak opłat za parkowanie pojazdów w strefie w soboty,
- tylko jedna opłata dodatkowa za brak ważnego biletu w wysokości 30 zł (do tej pory, gdy zapłaty dokonano tego samego dnia lub dnia następnego do godziny 10.00 - wynosiła 10 zł, a dopiero później 30 zł),
- brak opłaty za wydawanie karty abonamentowej.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.