Ustawy samorządowe pojawiają się z ulicy. Przykładem lex Szyszko [WIDEO]

  • Bartosz Dyląg
  • 14-04-2017
  • drukuj
Mój niepokój wzbudza brak transparentności prac Sejmu, pojawiają się ustawy wprost z ulicy, które w ciągu kilku dni są przegłosowywane - zauważa posłanka Nowoczesnej Kamila Gasiuk-Pihowicz.
Ustawy samorządowe pojawiają się z ulicy. Przykładem lex Szyszko [WIDEO]
Kamila Gasiuk-Pihowicz zauważa brak transparentności prac Sejmu. Fot. bad

Niepokój posłanki Nowoczesnej Kamili Gasiuk-Pihowicz wzbudza brak transparentności prac Sejmu, także w odniesieniu do ustaw dotyczących tematyki samorządowej.

- Ustawy nie są konsultowane z ekspertami, nie przechodzą ścieżki rządowej, która wymaga takich konsultacji, nie są konsultowane społecznie. Czasem pojawiają się ustawy wprost z ulicy, które w ciągu kilku dni są przegłosowywane. Przykładem jest ustawa o drzewach - uważa Gasiuk-Pihowicz.

Cała wypowiedź poniżej:

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

Ustawa o ochronie przyrody w przedmiocie wycinki drzew na gruncie stanowiącym własność prywatną obowiązująca od stycznia bieżącego roku jest zgodna z prawem Unijnym, natomiast wycinka drzew w obrębach lasów wiąże się z odrębnymi przepisami, tego nie należało zmieniać , za wycinkę Puszczy Białowieski...ej będą ogromne kary z uwagi iż, otrzymaliśmy na jej utrzymanie olbrzymie Środki Unijne w poprzednich latach. Pan Minister Szyszko obecnie nie jest w stania zliczyć własnego majątku , to nie przypadek, lecz i zasługa poprzednich rządzących. Mafia złodziejska lewicowa dobrze zorganizowana. rozwiń

życie!, 2017-04-14 14:51:51 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE

PARTNER SERWISU