PARTNER PORTALU
  • BGK

Uwaga, zmiany w bydgoskich skarbówkach

  • AW    3 stycznia 2011 - 11:55

Mieszkańcy Bielawy, Osiedle Leśngo i wschodniej części Śródmieścia roczne rozliczenia podatkowe i wszelkie inne sprawy podatkowe załatwiają już nie w Pierwszym a Trzecim Urządzie Skarbowym na ul. Rejtana 5.
Zmiana właściwości miejscowej urzędów skarbowych w Bydgoszczy obejmuje teren pomiędzy ulicami Gdańską, Wyszyńskiego, Armii Krajowej oraz rzeką Brdą. Granica między Pierwszym i Trzecim Urzędem Skarbowym w Bydgoszczy zostaje przesunięta z ulicy Gdańskiej i od 1 stycznia 2011 roku jej przebieg wyznaczają ulice Wyszyńskiego i Armii Krajowej.

Zmiana ta ma istotne znaczenie dla spraw podatkowych mieszkańców miasta i regionu. Dotyczyć przede wszystkim podatników, których miejsce zamieszkania lub siedziba działalności znajdują się na terenie objętym migracją, ale także inne podmioty np. pracodawców i kontrahentów tych podatników.

Przesunięcie granicy zasięgu terytorialnego dwóch bydgoskich urzędów skarbowych ma poprawić obsługę podatników. Pytania i wątpliwości związane ze zmianą właściwości urzędów skarbowych można zgłaszać pisząc na adres e-mail: graniceUS@kp.mofnet.gov.pl oraz dzwoniąc na numery telefonów: (52) 339-76-17 (Trzeci Urząd Skarbowy w Bydgoszczy), lub  (52) 584-84-09(Pierwszy Urząd Skarbowy w Bydgoszczy).

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.