PARTNER PORTALU
  • BGK

W oczekiwaniu na inwestorów

  • KB    11 marca 2010 - 11:55
W oczekiwaniu na inwestorów

"Spójny system obsługi inwestora na Warmii i Mazurach" powstanie do końca 2012 r. Kampanie promocyjne, udziały w targach i wystawach planowane w ramach projektu, będą finansowane ze środków unijnych.
W ramach projektu Samorząd Województwa rozwinie współpracę z instytucjami obsługującymi inwestorów oraz promocję gospodarczych walorów regionu. Pomysł służy profesjonalnej obsłudze inwestorów oraz nawiązaniu współpracy z instytucjami otoczenia biznesu. Kampanie promocyjne, udziały w targach i wystawach będą finansowane ze środków unijnych.

- Mieszkańcy czekają na przedsiębiorców, dlatego stworzymy rzetelny system promocji i informacji biznesowej. - komentował projekt Marszałek Jacek Protas.

Samorząd wskaże dziedziny gospodarki o największych możliwościach rozwoju i na nich skupi promocję zachęcającą firmy do lokalizowania swoich placówek na Warmii i Mazurach. Województwo potrzebuje nowych inwestorów, szczególnie w okolicznościach rosnącego bezrobocia.

Projekt o wartości prawie 8 mln zł jest współfinansowany z pieniędzy Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. Został wpisany w cel główny RPO: Wzrost potencjału gospodarczego i konkurencyjności przedsiębiorstw Warmii i Mazur.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.