Województwo Dolnośląskie wyda 50,5 mln zł na platformę informacyjną e-DolnySlask

  • pap/wnp.pl
  • 21-10-2009
  • drukuj
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego ogłosił przetarg na zaprojektowanie i wykonanie platformy informacyjnej dla mieszkańców i samorządowców Dolnego Śląska "e-DolnySlask". Wartość zamówienia szacowana jest na 50,52 mln zł netto.
Województwo Dolnośląskie wyda 50,5 mln zł na platformę informacyjną e-DolnySlask

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie portalu informacyjno-społecznościowego Województwa Dolnośląskiego, udostępniającego różne kategorie usług elektronicznych w ramach projektu pn. "Regionalna platforma informacyjna dla mieszkańców i samorządów Dolnego Śląska "e-DolnySlask", wraz z promocją projektu, oraz przeprowadzeniem działań marketingowych.

Na zakres rzeczowy inwestycji składa się m.in. zakup technicznej infrastruktury serwerowej portalu, zakup lub wykonanie specjalizowanego oprogramowania przystosowanego do świadczenia usług zgodnie z zakładanymi wymaganiami dla poszczególnych obszarów funkcjonalnych, wytworzenie lub zakup początkowej zawartości informacyjnej portalu, zakup technicznej infrastruktury do Videobanerów zapewniających multimedialną prezentację treści zgromadzonych w serwisie.

Przetarg prowadzony jest w formie dialogu konkurencyjnego, do którego zostanie zaproszonych dziesięciu wykonawców. Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu mija 17 listopada. Termin realizacji zamówienia został określony na 30 września 2011 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE

PARTNER SERWISU