PARTNER PORTALU
  • BGK

Województwo Dolnośląskie wyda 50,5 mln zł na platformę informacyjną e-DolnySlask

  • pap/wnp.pl    21 października 2009 - 13:55
Województwo Dolnośląskie wyda 50,5 mln zł na platformę informacyjną e-DolnySlask

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego ogłosił przetarg na zaprojektowanie i wykonanie platformy informacyjnej dla mieszkańców i samorządowców Dolnego Śląska "e-DolnySlask". Wartość zamówienia szacowana jest na 50,52 mln zł netto.
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie portalu informacyjno-społecznościowego Województwa Dolnośląskiego, udostępniającego różne kategorie usług elektronicznych w ramach projektu pn. "Regionalna platforma informacyjna dla mieszkańców i samorządów Dolnego Śląska "e-DolnySlask", wraz z promocją projektu, oraz przeprowadzeniem działań marketingowych.

Na zakres rzeczowy inwestycji składa się m.in. zakup technicznej infrastruktury serwerowej portalu, zakup lub wykonanie specjalizowanego oprogramowania przystosowanego do świadczenia usług zgodnie z zakładanymi wymaganiami dla poszczególnych obszarów funkcjonalnych, wytworzenie lub zakup początkowej zawartości informacyjnej portalu, zakup technicznej infrastruktury do Videobanerów zapewniających multimedialną prezentację treści zgromadzonych w serwisie.

Przetarg prowadzony jest w formie dialogu konkurencyjnego, do którego zostanie zaproszonych dziesięciu wykonawców. Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu mija 17 listopada. Termin realizacji zamówienia został określony na 30 września 2011 r.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.