PARTNER PORTALU
  • BGK

Wyborcza: Radni zaszaleli przy alkoholu

  • Gazeta Wyborcza Rzeszów    4 grudnia 2009 - 11:03

Rzeszowscy radni idą na całość i zwiększają liczbę koncesji na wysokoprocentowy alkohol ze 150 do aż 400! - Sprawę mamy załatwioną na wiele lat - mówią radni klubu Rozwój Rzeszowa. - To jakieś szaleństwo - grzmi opozycja.
Głównym tematem czwartkowej nadzwyczajnej sesji rady miasta miały być planowane na przyszły rok podwyżki cen wody i ścieków. Nieoczekiwanie dyskusję o podwyżkach przyćmiła sprawa koncesji na alkohol. Tego punktu nie było w porządku obrad - został jednak zgłoszony przez radnych klubu Rozwój Rzeszowa na samym początku posiedzenia - pisze "Gazeta Wyborcza Rzeszów".

- Gdyby można było przegłosować zniesienie limitu koncesji, to byłbym za takim rozwiązaniem. Ale prawdopodobnie z przyczyn prawnych taki wniosek zostałby odrzucony, dlatego proponuję zwiększenie liczby koncesji do 400 - zgłosił Edmund Kalandyk. Radni opozycji oniemieli i zaczęli protestować. Na nic się to zdało - klub Rozwój Rzeszowa ma większość w radzie i wniosek Kalandyka przegłosował - relacjonuje "Wyborcza". Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.