PARTNER PORTALU
  • BGK

Wyłoniono wykonawcę oświetlenia stadionu

  • GK    4 listopada 2012 - 12:08
Wyłoniono wykonawcę oświetlenia stadionu

Prezydent Legnicy podjął decyzję o rozstrzygnięciu przetargu dotyczącego budowy oświetlenia Stadionu Sportowego im. Orła Białego.
Spośród trzech ofert na wykonawcę tego zadania wybrane zostało Konsorcjum firm: Polcourt z Warszawy (jako Lider) i Ada Light z Gostynina (jako Członek Konsorcjum). Oferta, opiewająca na kwotę 2.736.750 zł brutto, spełniała wszystkie warunki określone w specyfikacji zamówienia i była najkorzystniejsza dla gminy pod względem finansowym.

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie oświetlenia płyty boiska Stadionu Sportowego im. Orła Białego w Legnicy o powierzchni 6.890 mkw. Dokumentacja projektowa musi uwzględniać docelowe oświetlenie na poziomie 2.000 lx.

Zakres prac obejmuje m. in.: wykonanie zasilania podstawowego w tym: sieci kablowych SN i nn, stacji transformatorowej kontenerowej o mocy 630 kVA, rozdzielni głównej nn, systemu UPS, agregatu prądotwórczego, dostawę i montaż 4 kompletnych masztów oświetleniowych wraz z projektorami (w tym roboty fundamentowe pod maszty).

Wykonanie projektu wraz z pozwoleniem na budowę powinno być zrealizowane do 15 grudnia 2012 r., a roboty budowlane i budowa oświetlenia zakończone do 30 kwietnia 2013 roku.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.