PARTNER PORTALU
  • BGK

Zamówienia biurowe podliczone

  • AW    18 września 2012 - 14:17

Najwięcej wyników zamówień publicznych ogłoszonych zostało w marcu - 511, liczba ta stanowi prawie 19% wszystkich przetargów. Nieco mniej, bo 503 (19%) stanowią wyniki za luty. Najmniejsza ilość przypadła na czerwiec, 360 to 13% wszystkich wyników.
Największa ilość postępowań przetargowych rozstrzygnięta została w województwie mazowieckim – 515 wyników to 19% wszystkich ogłoszonych wyników. Kolejne  miejsca w zestawieniu zajmują województwa: śląskie 327 (12%) i małopolskie 236 (9%). Najmniej wyników postępowań ogłoszono w województwie lubuskim, 43 wyniki to zaledwie 2% całości.

Przetargi o najwyższej łącznej wartości rozstrzygnięto w województwie mazowieckim, ich łączna kwota wyniosła 48 105 475 zł. W kolejnych województwach, czyli śląskim i pomorskim całościowe kwoty rozstrzygniętych postępowań były o połowę niższe. Najniższą wartość odnotowano w województwie opolskim.

Podsumowanie rozstrzygnięć przetargów w branży biurowej przygotował Instytut Inwestycyjno-Przetargowy www.pressinfo.pl wraz z Grupą Marketingową TAI. Raport (publikujemy go poniżej w dziale Multimedia) obejmuje wyniki opublikowane w pierwszym półroczu  2012 roku.  Opracowanych zostało 2659 wyników zamówień publicznych.  Zebrane informacje pochodzą z Biuletynu Zamówień Publicznych oraz Suplementu do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i są poprawne w takim samym stopniu co zgłoszone informacje. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


Multimedia

×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.