PARTNER PORTALU
  • BGK

Chcą, by koncesjonariusz wybudował im amfiteatr

  • AW    3 czerwca 2013 - 14:50
Chcą, by koncesjonariusz wybudował im amfiteatr

Tomaszów Lubelski szuka partnera, który zaprojektuje, wybuduje i będzie administrował amfiteatrem wraz z obiektami towarzyszącymi. Szacunkowy koszt całej inwestycji to około 2 mln zł.
Projekt zakłada, że amfiteatr i obiekty towarzyszące docelowo powstaną w parku miejskim w Tomaszowie Lubelskim. Miasto planuje wykorzystanie amfiteatru do organizacji imprez o charakterze kulturalno - rozrywkowym.

Wkładem miasta w realizację zawartej umowy będzie bezpłatne przekazanie nieruchomości gruntowej z prawem do pobierania z niej pożytków. Działka ta posiada bezpośredni dostęp do mediów: energetycznych, gazowych i przyłączy wodno-kanalizacyjnych.

Koncesjonariusz będzie posiadał wyłączne prawo do korzystania z wybudowanych obiektów budowlanych i pobierania z niej pożytków zgodnie z postanowieniami umowy koncesji.

Wykonanie robót budowlanych (zakres prac inwestycyjnych) zgodnie z opracowanym projektem obejmie: zadaszoną scenę koncertową, widownię, garderoby, pomieszczenia socjalne, toalety, zaplecze gastronomiczne, kawiarnia i/ lub restauracja, cukiernie.

Ryzyko ekonomiczne wykonywania koncesji spoczywać będzie na koncesjonariuszu, przez cały czas trwania umowy koncesji przedmiot koncesji będzie miał charakter użyteczności publicznej.

Wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o partnerstwie publiczno - prywatnym należy nadsyłać do 21 na adres magistratu w Tomaszowie Lubelskim.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • 22397, 2013-06-04 19:45:39

    "Szacunkowy koszt całej inwestycji to około 2 mln zł" Haha. Dobre! 2 mln to chyba na łapówki dla urzędników.