PARTNER PORTALU
  • BGK

Konstruowanie umowy o PPP krok po kroku

  • AW    21 grudnia 2011 - 12:02
Konstruowanie umowy o PPP krok po kroku

Ukazała się trzecia część bezpłatnego poradnika dotyczącego umowy o PPP. Zachęcamy przedstawicieli instytucji publicznych i prywatnych do zapoznania się z jego treścią.
Opublikowane na PPPortalu.pl wcześniejsze dwie części traktowały kolejno o standaryzacji i dobrych wzorcach w umowach o PPP oraz prezentowały schemat wyglądu umowy o PPP.

Czytaj też: PPP w pigułce

– W ostatniej części poradnika prezentujemy komentarze do przedstawionego wcześniej schematu umowy i prób standaryzacji oraz dyskusję na temat ustawy
o partnerstwie publiczno-prywatnym. Omawiając wzorzec należy bowiem wspomnieć o jego podstawach prawnych, które stanowią punkt wyjścia dla wszelkich rozważań na temat kształtu dokumentacji zawieranej między stronami PPP – wyjaśnia Ewa Glinkowska-Neuman.

W kolejnych rozdziałach poradnika znajdziemy więc, m.in.: informacje na temat poprzednich i obowiązujących przepisów dotyczących partnerstwa oraz tego, jak wpływają one na wymagania, jak również potrzeby stron umowy o PPP.

Konsultantem merytorycznym wszystkich części poradnika jest uznany ekspert  z zakresu partnerstwa publiczno-prywatnego – Witold Grzybowski.

Poradnik dostępny jest nieodpłatnie tutaj Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.