PARTNER PORTALU
  • BGK

Oni nie rezygnują z szukania partnerów

  • ZWI    18 lutego 2013 - 11:32
Oni nie rezygnują z szukania partnerów

Łomża oraz Murowana Goślina kolejny raz podchodzą do próby realizacji przedsięwzięć, które w roku poprzednim nie doczekały się wyboru partnera prywatnego.
Miasto Łomża zdecydowała się na opublikowanie trzeciego z kolei ogłoszenia dotyczącego Budowy Miejskiego Centrum Handlowo - Komunikacyjnego. Wartość nakładów inwestycyjnych ze strony partnera prywatnego oszacowano między 45 a 80 mln zł.

Okres użytkowania przedsięwzięcia przez partnera prywatnego wynosi 30 lat. Przedsięwzięcie realizowane jest w oparciu o ustawę o partnerstwie publiczno - prywatnym w trybie ustawy o koncesji na roboty budowlane lub usługi. Termin składania wniosków wyznaczono na 18 marca.

W przypadku gminy Murowana Goślina, przedmiotem przedsięwzięcia jest: renowacja, modernizacja oraz zagospodarowanie Pałacu w Murowanej Goślinie. Jest to drugie ogłoszenie opublikowane przez zamawiającego.

Wartość przedsięwzięcia oszacowano na ok. 5,3 mln zł. Przedsięwzięcie planowane jest do realizacji w oparciu o utworzona spółkę celową na podstawie ustawy o partnerstwie publiczno - prywatnym. Termin na składanie wniosków upływa 25 lutego.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.