PARTNER PORTALU
  • BGK

Partnerstwo - teoria a praktyka

  • AW    2 lipca 2013 - 18:45
Partnerstwo - teoria a praktyka

Urzędy i inne publiczne jednostki mające doświadczenie w przygotowaniu projektów w ramach formuły PPP mogą przyczynić się do usprawnienia stosowania partnerstwa w praktyce. Wystarczy wziąć udział w ankiecie.
Ministerstwo rozwoju regionalnego planuje opracowanie publikacji dotyczącej kontraktowania usług doradczych dla projektów ppp w Polsce.

Celem dokumentu będzie analiza zagadnień związanych z procesem  wyboru doradcy do projektu ppp wraz z rekomendacjami korzystnych dla strony publicznej rozwiązań.

Publikacja Platformy PPP akcentować będzie przeszkody i problemy jakie napotkać mogą podmioty zamawiające usługi doradcze, niekiedy z odwoływaniem się do konkretnych postępowań o zamówienie publiczne, ale bez wskazywania konkretnych zamawiających.

Podmioty publiczne mających doświadczenie w przygotowywaniu projektów ppp zostały zatem poproszone o wypełnienie ankiety (publikujemy ją poniżej w dziale Multimedia).

Odpowiedź na kilka otwartych pytań pozwoli na zbadanie poziomu zadowolenia z dotychczasowych doświadczeń w korzystaniu z profesjonalnego doradztwa zewnętrznego przy projektach ppp. Opinie zostaną zaprezentowane zbiorczo i anonimowo w publikacji Platformy PPP w celu ukazania praktycznych wskazówek dla zamawiających usługi doradcze dla projektów ppp.

Wypełnione ankiety można przesyłać na adres: ppp@mrr.gov.pl  do 15 lipca.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


Multimedia

×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.