Piątek, 18 kwietnia 2014 

ZABIERZ GŁOS - OCENIAJ PRZEBIEG KADENCJI

Całbecki Piotr

Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski, kujawsko-pomorskie komentowany: 63 razy
Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W 1998 r. sprawował funkcję doradcy wojewody toruńskiego oraz sekretarza Wojewódzkiego Zespołu Integracji Europejskiej i pełnomocnika wojewody ds. współpracy z Bankiem Światowym. W latach 1998-2002 z ramienia AWS zasiadał w radzie miasta, następnie został wybrany z rekomendacji PO do sejmiku kujawsko-pomorskiego. W 2006 r. uzyskał po raz drugi mandat radnego województwa. Wybrano go wówczas także na marszałka województwa. W 2010 r. uzyskał reelekcję do sejmiku z najlepszym wynikiem indywidualnym w województwie oraz ponownie objął funkcję marszałka.

Najnowszy komentarz: 123 2014-03-22 00:29:26

  • Środki w woj. kuj-pom. dzieli cały czas marszałek z Torunia i robi to niesprawiedliwie. Jeśli spada się w statystykach to powinno się mieć jakąś refleksje na temat tego co robiono, kto jak rządził, kto na co dawał pieniądze, kto ma wpływ na te decyzje. Szef PO z Torunia (Lenz), marszałek z Torunia (Całbecki). Kujawsko-Pomorskie województwo przoduje w ubóstwie i stopie bezrobocia! Czy to możliwe, by miniona dekada tak zdołowała gospodarczo region!? Rzeczniczka urzędu marszałkowskiego w Toruniu milczy jak zaklęta, więc nie znamy opinii marszałka województwa Piotra Całbeckiego. Co dziesiąty mieszkaniec województwa ma prawo ubiegać się o pomoc socjalną, natomiast 20 proc. mieszkańców żyje we względnym ubóstwie, czyli ma na przeżycie zaledwie połowę średnich miesięcznych wydatków gospodarstw domowych. Z tego wniosek, że lada miesiąc możemy się spodziewać kolejnego wysokiego odznaczenia państwowego dla toruńskiego marszałka. O ostatni wnioskowała p. Wojewoda była podwładna Marszałka/

Jak oceniasz działania głowy miasta w poszczególnych dziedzinach?


SKOMENTUJ DZIAŁALNOŚĆ ZOBACZ WSZYSTKIE (63)

Środki w woj. kuj-pom. dzieli cały czas marszałek z Torunia i robi to niesprawiedliwie. Jeśli spada się w statystykach to powinno się mieć jakąś refleksje na temat tego co robiono, kto jak rządził, kto na co dawał pieniądze, kto ma wpływ na te decyzje. Szef PO z Torunia (Lenz), marszałek z Torunia (...Całbecki).
Kujawsko-Pomorskie województwo przoduje w ubóstwie i stopie bezrobocia! Czy to możliwe, by miniona dekada tak zdołowała gospodarczo region!? Rzeczniczka urzędu marszałkowskiego w Toruniu milczy jak zaklęta, więc nie znamy opinii marszałka województwa Piotra Całbeckiego.
Co dziesiąty mieszkaniec województwa ma prawo ubiegać się o pomoc socjalną, natomiast 20 proc. mieszkańców żyje we względnym ubóstwie, czyli ma na przeżycie zaledwie połowę średnich miesięcznych wydatków gospodarstw domowych.
Z tego wniosek, że lada miesiąc możemy się spodziewać kolejnego wysokiego odznaczenia państwowego dla toruńskiego marszałka. O ostatni wnioskowała p. Wojewoda była podwładna Marszałka/
rozwiń

123, 2014-03-22 00:29:26 odpowiedz

Najgorszy marszałek dla woj.Kuj.- Pom. Najlepszy dla Torunia. Na każdym szczeblu
faworyzuje Toruń, kosztem największego miasta w woj. Bydgoszczy. Dofinansowania
z UE rozdziela najpierw dla Torunia a co zostanie to dla reszty woj.Włada bydgoskim
Portem Lotniczym i doprowadza ten
... obiekt do plajty, obsadza ważne instytucje w woj.
swoimi kolesiami z Torunia.W sejmiku wojewódzkim wszystkie ważne funkcje pełnią
kolesie z Torunia.Można mnożyć przykłady. Reasumując to nie jest marszałek województwa Kuj.-Pom. TO JEST TORUŃSKI MARSZAŁEK !!!!!!!!!!!!!
rozwiń

Mieszkaniec Kuj-Pom., 2014-03-20 14:54:22 odpowiedz

Najbardziej i tak szkodzi tzw. Solidarność i to wszystkim nie tylko kuj-pom

Witia, 2014-03-06 21:25:09 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE (63)


WIADOMOŚCI Z WOJEWÓDZTWA

OSTATNIO KOMENTOWANI

  • Woźniak Marek Wielkopolski Urząd Marszałkowski, wielkopolskie 3 komentarzy użytkowników
  • Geblewicz Olgierd Zachodniopomorski Urząd Marszałkowski, zachodniopomorskie 4 komentarzy użytkowników
  • Hetman Krzysztof Lubelski Urząd Marszałkowski, lubelskie 106 komentarzy użytkowników
  • Lubawski Wojciech Kielce, świętokrzyskie 18 komentarzy użytkowników
  • Frankiewicz Zygmunt Gliwice, śląskie 36 komentarzy użytkowników

NAJCZĘŚCIEJ OCENIANI

WYSZUKIWARKI

Polecane oferty: