PARTNER PORTALU
  • BGK

Województwo małopolskie

Uroczyste przekazanie przez Województwo Małopolskie materiałów promocyjno-edukacyjnych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie

Warsztaty szkoleniowe dla kadry małopolskiej policji realizującej program „Zagrożenia w sieci - profilaktyka, reagowanie”


Województwo małopolskie zostało nominowane w konkursie Zdrowy Samorząd.

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego został nominowany za realizację następujących projektów:

1. „Zagrożenia w sieci - profilaktyka, reagowanie”. Program powstał jako odpowiedź na zapotrzebowanie zgłaszane przez nauczycieli i rodziców, dostrzegających narastający problem cyberzagrożeń, z którymi na co dzień mają do czynienia uczniowie małopolskich szkół podstawowych. Od początku realizacji Programu do końca 2017 roku udało się nim objąć wszystkie szkoły podstawowe w Małopolsce, czyli 1459 placówki. 

2. "Program zdrowotny w zakresie prewencji i wykrywania chorób układu krążenia w populacji mieszkańców województwa małopolskiego". W latach 2012-2017 na realizację Programu wydatkowano łącznie 3 756 432,85 zł z budżetu województwa. Od początku realizacji objęto nim 12 456 osób, w tym: 7178 pacjentów (badania przesiewowe + edukacja), 3504 uczniów (szkolenia edukacyjne), 967 osób w wieku produkcyjnym (szkolenia edukacyjne) oraz przeszkolono 807 nauczycieli prewencji.

Opis programów zamieszczamy w załączniku.Wyszukiwarki

Polecane oferty: