PARTNER PORTALU
  • BGK

ZOBACZ WYNIKI EDYCJI 2016 | 2015

Nowy Targ: Nowotarska Strefa Relaksu

Projekt „Nowotarska Strefa Relaksu – zagospodarowanie bulwarów nad Dunajcem” w Nowym Targu został nominowany w konkursie „Mieszkam tu! – Mądre pomysły na mądre miasto”.

372
7

Stworzenie odpowiedniej przestrzeni do plażowania i aktywnego wypoczynku oraz utworzenie oryginalnego i nowego miejsca, które w ciekawy sposób przedstawi wykorzystanie lokalnych zasobów, jakim są tereny nad rzeką Biały Dunajec, jest celem projektu „Nowotarska Strefa Relaksu – zagospodarowanie części bulwarów nad rzeką Biały Dunajec w mieście Nowy Targ”.

Bulwary są jednym z bardziej lubianych miejsc spotkań i spacerów mieszkańców Nowego Targu. Projekt promuje aktywny i zdrowy styl życia, co wpisuje się w trendy społeczeństwa.

Projekt ten w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Nowy Targ na rok 2017 zajął drugie miejsce w kategorii Okręg Ogólnomiejski i zostanie zrealizowany w bieżącym roku budżetowym.

W skład zadania wchodzą: plaża miejska, boisko do piłki plażowej, plac zabaw, mobilna czytelnia z siedziskami, siłownia zewnętrzna, alejki, ogrodzenie i oświetlenie terenu, mała architektura drewniana, toaleta.

Koszt realizacji projektu szacuje się na 150 tys. zł.Wyszukiwarki

Polecane oferty: