Oto inwestycje nominowane w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2013. Do 5 maja każdy z naszych czytelników może oddać po jednym głosie "za" lub "przeciw" każdej z 20 inwestycji. Wielokrotne głosowanie z tego samego komputera jest wnikliwie weryfikowane.

Najlepiej oceniona inwestycja otrzyma specjalną nagrodę od czytelników Portalusamorzadowego.pl.

Głosowanie zakończyło się 5 maja.

Kompleksowe uzbrojenie terenów inwestycyjnych miasta Przemyśla zostało nominowane w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2013.

Rozbudowa systemu detekcji na terenie miasta Gliwice wraz z modernizacją wybranych sygnalizacji świetlnych została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2013.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej został nominowany w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2013.

Poprawa gospodarki wodno-ściekowej aglomeracji Ełk została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2013.

Budowa Miejskiego Parku Zdrojowego "Baszta" w uzdrowisku Muszyna została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2013.

Zmniejszenie emisji zanieczyszczeń w gminie Biłgoraj poprzez zastosowanie przyjaznej środowisku energii słonecznej zostało nominowane w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2013.

Renowacja synagogi w Dąbrowie Tarnowskiej – utworzenie Ośrodka Spotkań Kultur została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2013.

Budowa Środkowosudeckiego Regionu Gospodarki Odpadami w oparciu o Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Lubawce – etap II została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2013.

Zintegrowany węzeł transportowy w Tczewie został nominowany w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2013.

Budowa Małopolskiego Ogrodu Sztuki w Krakowie została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2013.

Modernizacja i rozbudowa sytemu gospodarki wodno-ściekowej miasta Nowego Sącza z przyległymi ternami gmin sąsiednich została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2013.

Odnowa zdegradowanych obszarów miejskich w rejonie ul. H. Pobożnego w Legnicy została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2013.

Kompleks mineralnych basenów w Solcu-Zdroju został nominowany w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2013.

Poprawa dostępności do portu Kołobrzeg od strony lądu – etap II została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2013.

Modernizacja i rozbudowa oczyszczalni ścieków „Czajka” została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2013.

Innowacyjno-integracyjny Ośrodek Edukacji Przedszkolnej w Starym Mieście został nominowany w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2013.

Rozbudowa infrastruktury uzdrowiskowej, turystycznej i rekreacyjnej gminy Uniejów w ramach projektu „Tremy Uniejów – Regionalny Markowy Produkt Turystyki Uzdrowiskowej” została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2013.

Centrum Tradycji i Turystyki Gór Świętokrzyskich wraz z restauracją zabytków Świętego Krzyża – etap I zostało nominowane w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2013.

Budowa trasy tramwajowej Os. Lecha-Franowo w Poznaniu została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2013.

Budowa nowego Terminalu pasażerskiego T2 w Porcie Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2013.

WYSZUKIWARKI

Polecane oferty: