PARTNER PORTALU
  • BGK

Śląsk: Targi Funduszy Europejskich

  • pt    19 listopada 2015 - 11:09
Śląsk: Targi Funduszy Europejskich
Targi Funduszy Europejskich są również zwieńczeniem kilkutygodniowej kampanii informacyjnej o Programie Regionalnym „Razem zmieniamy Śląskie”

23 listopada odbędzie się VIII edycja Targów Funduszy Europejskich - imprezy organizowanej wspólnie przez wydziały Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego zajmujące się unijnymi funduszami
W poniedziałek 23 listopada, od godziny 9.00 do 14.00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach pojawią się stoiska informujące o możliwościach pozyskania wsparcia z różnych programów operacyjnych.

Podmioty, które już skorzystały ze wsparcia, podzielą się swoimi doświadczeniami. „Być może te spotkania posłużą stworzeniu przyszłych partnerstw, gdzie wiedza, pomysł i doświadczenie znajdą swój wspólny mianownik w postaci ciekawych projektów” – mówią organizatorzy.

Program Regionalny coraz szerzej otwiera się na nowe projekty. W bieżącym roku na ich wsparcie przeznaczono prawie 3 mld zł w ramach ogłoszonych dotychczas 40 naborów. Niektóre z nich jeszcze są w trakcie, a w niektórych podpisywane są już pierwsze umowy o dofinansowanie.

Razem zmieniamy Śląskie

Targi Funduszy Europejskich są również zwieńczeniem kilkutygodniowej kampanii informacyjnej o Programie Regionalnym „Razem zmieniamy Śląskie”.

Targi odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To nie przypadkowa lokalizacja – MCK to jedna z kluczowych inwestycji, z sukcesem zrealizowana w minionej perspektywie. Jest więc okazja, aby zobaczyć ten obiekt z bliska. Wstęp dla wszystkich uczestników jest wolny.

Oprócz części wystawienniczej, podczas Targów Funduszy odbędą się również warsztaty tematyczne poprowadzone przez ekspertów:

Praca na własny rachunek;

Rewitalizacja społeczna i infrastrukturalna;

Efektywność energetyczna – możliwości wsparcia;

Przedsiębiorczość i innowacyjność w ramach FE

Wydarzeniem towarzyszącym VIII Targom Funduszy Europejskich będzie zaplanowana na 24 listopada br. konferencja „Europejska Współpraca Terytorialna w województwie śląskim”. Posłuży ona wymianie doświadczeń w zakresie współpracy transgranicznej, transnarodowej i międzyregionalnej.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.