PARTNER PORTALU
  • BGK

Śląsk, Katowice. Stworzono przewodnik z czekolady

  • propertydesign.pl    16 listopada 2015 - 13:57
Śląsk, Katowice. Stworzono przewodnik z czekolady
Projekt Zjedz sobie Śląsk, Zjedz sobie Katowice, projekt: Musk Kolektyw Projektowy, fot. Artur Jurkowski

Oryginalne przewodniki po mieście nawiązują do klasycznych bombonierek, jednak w przeciwieństwie do konkurencji, oprócz wartości smakowych, oferują lekcję historii, kultury miasta, zabytków, miejsc unikalnych w skali regionu.
- Seria Zjedz sobie Katowice to niebieski przewodnik, którego wnętrze nawiązuje do charakterystycznych symboli Katowic. W środku znajdziesz czekoladki m.in w kształcie katowickiego Spodka, Superjednostki czy Kielichów, które wyróżniały katowicki dworzec. Nie zabrakło także ulicy Mariackiej, Nikiszowca oraz Moderny, której zazdrości Katowicom cała Polska - opisują swój projekt architekci z musk.

Śląsk to nie tylko architektura, ale także dobra muzyka, stąd czekoladki nawiązujące do Instytutu Jazzu, kultowego zespołu Kaliber 44 czy Festiwali Muzycznych. Pod każdą z 16 czekoladek znajduje się krótki autorski opis konsumowanego obiektu.

Seria Zjedz sobie Śląsk to bordowa edycja przewodnika, która składa się z 16 czekoladek, będących symbolami największych miast Śląska: od Cieszyna po Pustynię Błędowską. Znajdziesz tutaj m.in. Zamek w Cieszynie, gliwicką Radiostację, kopalnię Guido w Zabrzu, Park Śląski w Chorzowie, Browary Tyskie czy Studio Filmów Rysunkowych.

Cały artykuł na Propertydesign.pl.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.