PARTNER PORTALU
  • BGK

Ustroń organizuje konkurs na swoje logo

  • propertydesign.pl    16 listopada 2015 - 15:15
Ustroń organizuje konkurs na swoje logo
Zwycięskie logo będzie promowało Ustroń w kraju i zagranicą, a autorzy najlepszych prac mogą liczyć na nagrody (fot. pixabay)

Konkurs jest otwarty i udział może wziąć w nim każdy, niezależnie od wykształcenia, czy miejsca zamieszkania. Wystarczy być pełnoletnim, a dla zwycięzcy przewidziano 10 tys. zł.
Ustroń to urokliwe miasto leżące w Beskidzie Śląskim, w dolinie rzeki Wisły. To więcej niż prężnie działające uzdrowisko oraz miejscowość wypoczynkowa. To przede wszystkim jedna z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych miejscowości w Beskidach.

- Logo powinno przekazywać i łączyć to, co w Ustroniu najpiękniejsze i najbardziej atrakcyjne. W naszym mieście nikt nie będzie się nudził niezależnie od pory roku - mówi Marek Landowski z Urzędu Miasta w Ustroniu.

- Zimą można tu korzystać z dobrze przygotowanych tras narciarskich, a latem podziwiać piękno Beskidów z górskich szlaków turystycznych i aktywnie spędzać czas. Wspaniałe położenie jest jednym z największych atutów Ustronia leżącego wśród szczytów Beskidu Śląskiego pomiędzy Czantorią i Równicą - dodaje.

Cały artykuł w Propertydesign.pl.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.