PARTNER PORTALU
  • BGK

„Bezpieczna droga do szkoły” z nawigacją

  • AZA    26 sierpnia 2010 - 11:55

Nawigacja MapaMap zastała tegorocznym partnerem akcji „Bezpieczna droga do szkoły” organizowanej przez Policję oraz Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego. W ramach wspierania akcji, 1 września 2010, kierowcom będzie rozdawane oprogramowanie do nawigacji MapaMap, które posiada funkcję ostrzegania przed zbliżaniem się do szkół położonych w pobliżu dróg.
Pierwszego września, jak co roku dzieci i młodzież rozpoczynają nowy rok szkolny. Z tej okazji po raz kolejny startuje akcja „Bezpieczna droga do szkoły”, która ma za zadanie przypominanie kierowcom o zachowaniu szczególnej ostrożności podczas mijania placówek oświatowych.

W ramach tegorocznej akcji przygotowywanej przez Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie i Wydział Ruchu Drogowego tarnowskiej Komendy Miejskiej Policji, 1 września rano policjanci z tarnowskiej „drogówki” będą przeprowadzali uczniów przez jezdnie, a przepuszczającym uczniów kierowcom wręczane będzie oprogramowanie do nawigacji MapaMap Pocket PC, posiadające funkcję ostrzegania przed zbliżaniem się do szkoły oraz specjalne ulotki z hasłem „Zwalniam przed szkołą”.

- Cieszymy się, że nasza akcja ma kolejnego partnera, MapęMap – mówi Jan Sak, dyr. MORD Tarnów. – Dzięki pomocy MapyMap nasze ostrzeżenie trafia do znacznie większej liczby kierujących, co bezpośrednio wpływa na wzrost bezpieczeństwa przed szkołami, a to jest przecież nasz wspólny cel.

- Dodatkowym rezultatem naszej współpracy będzie nowa funkcjonalność w nawigacji MapaMap – będzie to specjalny komunikat głosowy "Uwaga szkoła" pojawiający się w odległości 400 m przed szkołą – mówi Łukasz Brzostek, kierownik działu marketingu IMAGIS SA.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.