PARTNER PORTALU
  • BGK

Dotację dostanie każdy dobry wniosek

  • Gazeta Wyborcza    28 października 2009 - 00:08
Dotację dostanie każdy dobry wniosek

Zdesperowani przedsiębiorcy, którzy godzinami koczowali w kolejkach po unijne dotacje na e-biznes, niepotrzebnie panikowali. Dotację dostanie i tak każdy dobry wniosek - donosi "Gazeta Wyborcza".
Jak pisze "Wyborcza" wczoraj do 15.30 złożono tyle wniosków, że Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła koniec naboru. W całym kraju spłynęło półtora tysiąca wniosków na łączną sumę przekraczającą 135 mln zł (taka kwota była do podziału w tej edycji programu "Innowacyjna gospodarka").
Wg "Wyborczej" To jednak nie znaczy, że pić szampana mogą tylko ci, którzy - jak w Warszawie na ul. Smoczej - godzinami koczowali na zimnie i deszczu pod drzwiami instytucji zbierających wnioski, by w pierwszej kolejności zarejestrować swój projekt, bo PARP już wcześniej tłumaczyła na swojej stronie internetowej, że wnioski będą zbierane do 29 października włącznie. I że zasada "kto pierwszy, ten lepszy" - choć jest zapisana w regulaminie - nie będzie zastosowana. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.