PARTNER PORTALU
  • BGK

Duńska promocja województwa zachodniopomorskiego

  • AT    9 lipca 2012 - 12:26
Duńska promocja województwa zachodniopomorskiego

Do 30 sierpnia internauci za pośrednictwem duńskiego portalu polennu.dk będą mogli poznać bliżej atuty oferty inwestycyjnej województwa zachodniopomorskiego.
Jak informuje biuro prasowe Zachodniopomorskiego Urzędu Marszałkowskiego (ZUM) duński portal polennu.dk jest najlepszym źródłem wiedzy o Polsce dla obywateli Danii, ma ponad milion odsłon miesięcznie. Z tego powodu, jak i biorąc pod uwagę obecność kapitału skandynawskiego w woj. zachodniopomorskim, promocja oferty inwestycyjnej regionu w tym medium jest nie tylko celowa, ale wręcz konieczna.

- To znakomity sposób na zwiększenie w kręgu potencjalnych duńskich inwestorów świadomości o potencjale ekonomicznym województwa – podaje biuro prasowe ZUM.

Czytaj też: Kolejna duńska inwestycja

Artykuł „Investeringer i Region Vestpommern i Polen”, w duńskiej wersji językowej, będzie promował potencjał inwestycyjny województwa zachodniopomorskiego, m.in. poprzez charakterystykę parków przemysłowych oraz terenów inwestycyjnych w regionie, a także prezentację Pomorza Zachodniego jako miejsce przyjaznego do inwestowania i zamieszkania.

W treści znajdzie się również interaktywny odsyłacz przekierowujący do angielskiej wersji strony internetowej COIE - www.iac.wzp.pl.
 
Do zadań regulaminowych Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów należy promocja oferty inwestycyjnej województwa zachodniopomorskiego.

- W skutecznej realizacji tego celu na pewno należy sięgać do nowoczesnych form przekazu, takich jak publikacja artykułów promocyjnych na zagranicznych informacyjnych portalach internetowych. Jest to narzędzie powszechnie wykorzystywane przez miasta i regiony – donosi biuro prasowe.

Publikacja w polennu.dk kosztować będzie 19 tysięcy złotych, wydatek zostanie sfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego w ramach realizacji projektu „Promocja walorów inwestycyjnych Województwa Zachodniopomorskiego”.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.