Działa już strona Łódzkiego Roweru Publicznego

Od 25 kwietnia działa oficjalna strona internetowa Łódzkiego Roweru Publicznego.
Działa już strona Łódzkiego Roweru Publicznego
30 kwietnia startuje Łódzki Rower Publiczny. Fot. Pixabay.com

Wraz z nią ruszyła rejestracja użytkowników. Aby zapisać się do grona przyszłych rowerzystów miejskich, wystarczy wejść na stronę www.LodzkiRowerPubliczny.pl, kliknąć przycisk „Rejestracja”, wypełnić formularz, zaakceptować regulamin oraz doładować konto opłatą inicjalną w wysokości 20 zł.

Kiedy opłata zostanie zaksięgowana, użytkownik dysponuje już aktywnym (umożliwiającym dokonanie wynajmów) kontem Łódzkiego Roweru Publicznego. Opłata inicjalna jest w całości do wykorzystania na przejazdy rowerami miejskimi w ramach sieci wypożyczalni rowerów Nextbike w Polsce i na świecie.

Po zakończeniu rejestracji, użytkownik otrzymuje wiadomość e-mail oraz SMS z potwierdzeniem oraz nadanym numerem PIN. Konto jest aktywne tylko wtedy, gdy znajduje się na nim minimum 10 zł.

Poza formularzem rejestracyjnym w serwisie Łódzkiego Roweru Publicznego opublikowano listę najważniejszych pytań i odpowiedzi dotyczących korzystania z rowerów miejskich, sekcję z newsami, szczegółową instrukcję obsługi wypożyczalni, interaktywną mapę z listą stacji, cennik oraz formularz kontaktowy.

Łódzki Rower Publiczny startuje 30 kwietnia. Sieć obejmować będzie sto punktów wypożyczeń i tysiąc jednośladów. Będzie to drugi największy spośród wszystkich systemów rowerów miejskich w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (2)ZOBACZ WSZYSTKIE

Do antol: dlatego ja mieszkając w warszawie, gdzie inni zazdroszą systemu roweru miejskiego jeździłem nim z 5 razy, bo totalnie wygodniej na mojej indianie

would, 2016-04-27 18:29:49 odpowiedz

w lbn wieczne awarie systemu, albo akurat nie ma na stacji żadnego jak chce się wrócić z centrum szczególnie, pierwsze 2 lata jest na miejsie boom a potem się ludzie przesiadają na własne, bo cenią komfort lepszego roweru

antol, 2016-04-26 13:23:07 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE