PARTNER PORTALU
  • BGK

Działa już strona Łódzkiego Roweru Publicznego

  • JL    26 kwietnia 2016 - 09:57
Działa już strona Łódzkiego Roweru Publicznego

30 kwietnia startuje Łódzki Rower Publiczny. Fot. Pixabay.com

Od 25 kwietnia działa oficjalna strona internetowa Łódzkiego Roweru Publicznego.
Wraz z nią ruszyła rejestracja użytkowników. Aby zapisać się do grona przyszłych rowerzystów miejskich, wystarczy wejść na stronę www.LodzkiRowerPubliczny.pl, kliknąć przycisk „Rejestracja”, wypełnić formularz, zaakceptować regulamin oraz doładować konto opłatą inicjalną w wysokości 20 zł.

Kiedy opłata zostanie zaksięgowana, użytkownik dysponuje już aktywnym (umożliwiającym dokonanie wynajmów) kontem Łódzkiego Roweru Publicznego. Opłata inicjalna jest w całości do wykorzystania na przejazdy rowerami miejskimi w ramach sieci wypożyczalni rowerów Nextbike w Polsce i na świecie.

Po zakończeniu rejestracji, użytkownik otrzymuje wiadomość e-mail oraz SMS z potwierdzeniem oraz nadanym numerem PIN. Konto jest aktywne tylko wtedy, gdy znajduje się na nim minimum 10 zł.

Poza formularzem rejestracyjnym w serwisie Łódzkiego Roweru Publicznego opublikowano listę najważniejszych pytań i odpowiedzi dotyczących korzystania z rowerów miejskich, sekcję z newsami, szczegółową instrukcję obsługi wypożyczalni, interaktywną mapę z listą stacji, cennik oraz formularz kontaktowy.

Łódzki Rower Publiczny startuje 30 kwietnia. Sieć obejmować będzie sto punktów wypożyczeń i tysiąc jednośladów. Będzie to drugi największy spośród wszystkich systemów rowerów miejskich w Polsce.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (2)

  • would, 2016-04-27 18:29:49

    Do antol: dlatego ja mieszkając w warszawie, gdzie inni zazdroszą systemu roweru miejskiego jeździłem nim z 5 razy, bo totalnie wygodniej na mojej indianie
  • antol, 2016-04-26 13:23:07

    w lbn wieczne awarie systemu, albo akurat nie ma na stacji żadnego jak chce się wrócić z centrum szczególnie, pierwsze 2 lata jest na miejsie boom a potem się ludzie przesiadają na własne, bo cenią komfort lepszego roweru