PARTNER PORTALU
  • BGK

E-biura dla początkujących przedsiębiorców

  • Aw/grudziadz.pl    17 kwietnia 2012 - 16:48

Osoby zakładające działalność gospodarczą w Grudziądzu mogą skorzystać z „Wirtualnego biura” Grudziądzkiego Parku Przemysłowego. E-biuro to usługa polegająca na outsourcingu obsługi biurowej bez konieczności fizycznej obecności firmy w danym miejscu.
Jak podaje tamtejszy magistrat oferta kierowana jest zarówno do przedsiębiorców małych, dopiero rozpoczynających działalność i dysponujących niewielkim budżetem, jak i do tych, którym zależy na zmniejszeniu kosztów obsługi biurowej.

Zainteresowani mogą skorzystać z adresu Grudziądzkiego Parku Przemysłowego dla celów ewidencyjnych i rejestracyjnych we właściwych organach, jako adresu siedziby wynajmującego. Oprócz możliwości wynajęcia adresu „Wirtualnego biura” oraz skrzynki pocztowej, w ofercie GPP znajdują się również usługi biurowe, m.in. odbieranie i przekazywanie korespondencji, skanowanie i drukowanie dokumentów, powiadamianie poprzez e- mail o nowych zdarzeniach, porady prawne oraz usługi księgowe. Dodatkową możliwością, pozwalającą na zaistnienie w świadomości klientów jest umieszczenie informacji o swojej firmie na stronie internetowej Grudziądzkiego Parku Przemysłowego

- Korzyści dla klientów „Wirtualnego biura” to obniżenie kosztów związanych z wynajęciem i wyposażeniem biura. Usługa pozwala także na polepszenie wizerunku firmy, oraz oddzielenie sfery prywatnej klienta od biznesowej, dzięki rejestracji działalności pod adresem innym niż domowy. Przedsiębiorcy zyskują także oszczędność czasu dzięki obsłudze korespondencji przez pracownika GPP - mówi Joanna John-Błażyńska, prezes Grudziądzkiego Parku Przemysłowego.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie www.wb-grudziadz.pl.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.