PARTNER PORTALU
  • BGK

Elektroniczny obieg dokumentów w łódzkich szpitalach

  • wnp.pl    13 kwietnia 2015 - 09:48
Elektroniczny obieg dokumentów w łódzkich szpitalach

Comarch Polska za niemal 800 tys. zł brutto wdroży Elektroniczny Obieg Dokumentów (fot. Fotolia)

W ramach projektu „Usługi Regionalnego Systemu Informacji Medycznej (RSIM-Usługi)” w zakładach opieki zdrowotnej podległych Samorządowi Województwa Łódzkiego zostanie wdrożony Elektroniczny Obieg Dokumentów (EOD).
Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach projektu „Usługi Regionalnego Systemu Informacji Medycznej Województwa Łódzkiego (RSIM-Usługi)” i działania E-Usługi Publiczne IV Osi Priorytetowej Społeczeństwo Informacyjne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007–2013.

System EOD dla szpitali w regionie ma na celu przejście z dotychczasowej korespondencji papierowej na nowoczesną formę elektroniczną. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania zostanie zapewnione wyższe bezpieczeństwo przez ograniczenie dostępu nieupoważnionych osób do dokumentów. Wdrożenie to przyśpieszy również obieg dokumentów wewnątrz placówki partnera projektu RSIM (Regionalny System Informacji Medycznej) oraz zmniejszy koszty eksploatacyjne związane z wydrukiem. Pozwoli również na szybsze odnajdywanie danej sprawy. Zadaniem Wykonawcy jest wykonanie, instalacja, stworzenie i dostarczenie dokumentacji powykonawczej z wdrożenia systemu EOD.

Zamówienia udzielono spółce Comarch Polska, która wykona zadanie za 777 433,80 zł brutto. W przetargu oferty złożyły także firmy Sygnity (1 270 724,36 zł z VAT), Gallup Arteria Management (724 470 zł z VAT) i E-Studio Software (931 110 zł brutto). W przetargu cena miała wagę 70 proc., 30 proc. to ocena techniczna, w ramach której oceniano dwanaście szczegółowych parametrów.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.
NAJPOPULARNIEJSZE W PORTALU
NAJNOWSZE WIADOMOŚCIWyszukiwarki

Polecane oferty: