PARTNER PORTALU
  • BGK

EuroCertyfikat dla starostwa w Tarnobrzegu

  • lk    3 grudnia 2010 - 12:53
EuroCertyfikat dla starostwa w Tarnobrzegu

Powiat tarnowski otrzymał EuroCertyfikat 2010 - europejskie wyróżnienie, stanowiące wyraz uznania kapituły konkursowej dla sprawnego i efektywnego zarządzania instytucją.
EuroCertyfikat to nagroda za odpowiedzialne procesy decyzyjne, uhonorowanie wdrożonych systemów jakości i umiejętność korzystania ze sprawdzonych wzorów zarządzania, przyczyniając się do jej rozwoju - informuje starostwo w Tarnobrzegu.

Starostwo Powiatowe w Tarnowie wdrożyło zintegrowany system zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami norm: PN-EN ISO 9001: 2009, PN-ISO/IEC -27001:2007 oraz PN-N-18001:2004. Chodzi o świadczenie wysokiej jakości usług w ramach zadań własnych powiatu oraz umacnianie roli i wizerunku Starostwa jako instytucji pełniącej służbę publiczną. W imieniu starosty tarnowskiego Mieczysława Krasa certyfikat odebrał sekretarz powiatu Wacław Prażuch podczas uroczystej gali, która odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie.

Eurocertyfikaty są przyznawane we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Jedynymi organizacjami mającymi prawo do ich wdrażania na terenie Polski są Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe oraz Eurofirma Media sp. z o.o.

Czytaj też:

Resort gospodarki chce uczyć e-administracji

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.