PARTNER PORTALU
  • BGK

Gminy i mieszkańcy staną do konkursu

  • EM    4 listopada 2013 - 20:49
Gminy i mieszkańcy staną do konkursu

Do 24 listopada można nadsyłać zgłoszenia do udziału w konkursach dla gmin i ich mieszkańców, którzy skorzystali z unijnych środków zakup komputerów i dostęp do internetu dla osób wykluczonych cyfrowo. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody, które zostaną wręczone podczas uroczystej gali.
Konkurs jest skierowany do gmin, w których w ramach Działania 8.3 PO IG co najmniej 50% gospodarstw domowych wytypowanych do udziału w projekcie otrzymało już sprzęt komputerowy i dostęp do internetu. Spośród nadesłanych zgłoszeń wyłonimy trzy, które prowadziły najlepsze działania na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych swoich mieszkańców.

Zwycięskie gminy oprócz pamiątkowych dyplomów i statuetek  zostaną nagrodzone filmem promocyjnym oraz artykułem prasowym poświęconym wyróżnionemu projektowi.

Gminy mogą nadsyłać zgłoszenia konkursowe w do 24 listopada 2013 roku do godziny 16:00 na adres mariusz.dabrowski@mac.gov.pl lub przemyslaw.kalinowski@mac.gov.pl.

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 7-12 lat z rodzin, które otrzymały dofinansowanie na kupno komputera i dostęp do Internetu w ramach Działania 8.3. Dzieci mogą nadsyłać prace graficzne wykonane dowolną techniką komputerową, które pokazują co Internet zmienił w ich życiu lub życiu ich rodziny. Dla 12 najlepszych prac przewidujemy atrakcyjne nagrody, m.in. gadżety elektroniczne. Plik graficzny należy przesłać do 24 listopada 2013 roku do godziny 16:00 na adres e-mail: mariusz.dabrowski@mac.gov.pl lub przemyslaw.kalinowski@mac.gov.pl.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.