PARTNER PORTALU
 • BGK

Gorączka w sprawie ACTA sprawiła, że nawet Psam.pl dał się nabrać

 • ZWI    25 stycznia 2012 - 14:47
Gorączka w sprawie ACTA sprawiła, że nawet Psam.pl dał się nabrać

Wójt prosi AntonyMause Group o odblokowanie strony www. gminy Kraszewniki, ponieważ zmienił zdanie w sprawie ACTA, a informatyk jest na L4... Czy rzeczywiście?
ZAKTUALIZOWANA. Dziś na serwisie zamieściliśmy informację, że Roman Kuźmiak, wójt gminy Kraszewniki na gminnym blogu prosi hakerów o odblokwanie strony. - W związku z licznymi skargami od mieszkańców gminy w sprawie ACTA informuję, że zmieniam zdanie na temat ACTA. Jako wójt ogłaszam, że jestem przeciwnikiem ACTA! - miał napisać Roman Kuźmiak, wójt gminy Kraszewniki na gminnym blogu.

- W związku z tym, że nasz informatyk aktualnie przebywa na zwolnieniu lekarskim, wzywam osoby - hakerów, którzy zawiesili naszą witrynę internetową www.kraszewniki.pl, wzywam po raz kolejny, żeby przywrócili jej poprzednią treść. W przeciwnym wypadku będę zmuszony zmienić swoje zdanie na temat ACTA - miał stwierdzić.

Zobaczcie zresztą sami: www.kraszewniki.pl oraz ww.blog.kraszewniki.pl.

Prawda jest jednak taka, że to wszystko mistyfikacja, na co zwrócili nam uwagę czytelnicy (za co dziękujemy). Gmina Kraszewniki nie istnieje.

Na pocieszenie pozostaje nam, że w swojej pomyłce jesteśmy w doborowym towarzystwie: informację znaleźć można też na stronach www. Faktu, Polityki oraz Polskiej Agencji Prasowej.  

Tak czy inaczej - najwyraźniej gorączka w sprawie ACTA sprawiła, że straciliśmy ostrość w postrzeganiu naszego kochanego internetu. 

Wszystko od sprawie ACTA tutaj. Na bieżąco.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (5)

 • Roman Kuźniak i spółka, 2012-01-27 02:01:26

  Nie dzieciom, ale profesjonalnej agencji specjalizującej się w marketingu viralowym. Mowa o agencji Eura7 z Krakowa.
 • Eterno Vagabundo, 2012-01-25 22:31:49

  No cóż. Mamy demokrację, Od dwudziestu paru lat. Więc szachrajom jest podległy, Cały, " wirtualny świat ". Przyzwoliła Władza tłuszczy Z Internetu czerpać zysk, Teraz będzie bardzo ciężko, Tałatajstwo wziąć za pysk. Z drugiej strony, jeśli ACTA Mają w " wolność ...słowa " godzić, To na takie akty prawne, Naród się nie może zgodzić.  rozwiń
 • Psam.pl, 2012-01-25 14:52:16

  Oj tam, zaraz kompromitacja. Zdarzyć się może każdemu. Już poprawione. Pozdrawiamy.