Klakier internetowy potrzebny od zaraz

  • Przegląd prasy/Dziennik Bałtycki
  • 01-06-2011
  • drukuj
Oficjalne poszukiwania kandydata, do którego obowiązków zawodowych należałoby m.in. udzielanie się na forach, rozpoczął łódzki magistrat.
Klakier internetowy potrzebny od zaraz

Zarobki? Od 1,5 tys. zł do nawet 4,5 tys. zł – informuje „Dziennik Bałtycki”. Rządzący w Gdańsku, Gdyni i Sopocie na wieść o tym łapią się za głowy i zapewniają, że na taki krok się nie zdecydują.

W Urzędzie Miejskim w Gdańsku na początku tego roku wybuchła w związku z tym afera. Wyszło na jaw, że jeden z pracowników biura prasowego prowadzi bloga, na którym odpiera zarzuty przeciwników polityki Pawła Adamowicza (zabierz głos/oceń prezydenta).

Okazało się także, że z urzędowego IP, w odniesieniu do postów krytykujących prezydenta, pisano obraźliwe komentarze na forach. Jak tłumaczył później Antoni Pawlak, rzecznik prezydenta, przyznał się do tego „skruszony, młody człowiek, pracownik jednego z wydziałów, który za używanie dosadnego języka został ukarany.

Zdaniem Pawlaka zatrudnianie urzędników po to, by bronili wizerunku urzędu, to fatalny pomysł, dlatego Gdańsk nie zamierza tego robić.

Podkreśla też, że gdańscy urzędnicy mają zakaz pisania postów w godzinach pracy.

Iść w ślady łódzkiego magistratu nie zamierza też Gdynia – informuje „Dziennik Bałtycki”.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (3)ZOBACZ WSZYSTKIE

Przecież wszyscy za obronę biorą pieniądze. Jakaś nowość?

tomir, 2011-06-02 08:58:30 odpowiedz

We Wroclawiu tez jest taki pocholek, na forach podpisuje sie imieniem "Maciej" i chwali kazdy krok urz. miasta, chocby nie wiem jak bardzo mieszkancow juz krew zalewala na podjete decyzje.

Jarek, 2011-06-01 10:52:51 odpowiedz

Fajna posada!Taki stołek w magistracie,czemu nie? Korzystnie mieć w domu taki MEBEL?

korona, 2011-06-01 09:49:29 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE