PARTNER PORTALU
  • BGK

Kliknij, by sprawdzić co wybrać z kulturalnego menu Kujaw i Pomorza

  • PAP    21 lipca 2014 - 18:10
Kliknij, by sprawdzić co wybrać z kulturalnego menu Kujaw i Pomorza

Samorząd województwa kujawsko-pomorskiego uruchomił w poniedziałek portal "Menu Kulturalne", informujący o aktualnych i planowanych przedsięwzięciach w regionie. Osoby odwiedzające stronę znajdą wykaz najbardziej spektakularnych imprez kulturalnych na Kujawach i Pomorzu.
Są to głównie wydarzenia cykliczne, jak Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Kontakt", Bydgoski Festiwal Muzyczny, Bydgoski Festiwal Operowy i Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy.

Przy każdym z tych wydarzeń widnieje ogólny opis, a sukcesywnie dodawane będą programy i inne szczegóły.

Oprócz zakładki z najbardziej reprezentatywnymi imprezami, zapowiadanymi nawet z rocznym wyprzedzeniem, w portalu umieszczono również kalendarium odsyłające do nieodległych wydarzeń artystycznych, jak np. recital w Ośrodku Chopinowskim w Szafarni czy koncert na wodzie organizowany przez Filharmonię Pomorską im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy.

Ideą "Menu Kulturalnego" jest promowanie imprez kulturalnych w województwie kujawsko-pomorskim; ma zachęcić do uczestnictwa w wydarzeniach teatralnych, filmowych, muzycznych i plastycznych nie tylko mieszkańców z regionu.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu województwa kujawsko-pomorskiego.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.