PARTNER PORTALU
  • BGK

Konkurs na walkę z wykluczeniem cyfrowym

  • GK    7 października 2013 - 17:46
Konkurs na walkę z wykluczeniem cyfrowym

Minister administracji i cyfryzacji ogłosił konkurs ofert na realizację zadań z zakresu przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu oraz wyrównywania szans edukacyjnych.
Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji ogłosiło konkurs na realizację zadania „Technologie informacyjno-komunikacyjne na rzecz budowania kultury społeczeństwa informacyjnego".

Celem jest przeprowadzenie działań, których efektem będzie wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych na rzecz wychowania w społeczeństwie informacyjnym oraz promowanie odpowiedzialnego i bezpiecznego korzystania z internetu przez dzieci i młodzież.

Szczegółowe informację na temat konkursu znajdują się tutaj. Termin składania ofert upływa po 21 dniach od daty publikacji ogłoszenia.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • pomocniczość, 2013-10-08 08:37:21

    Istotnie – w nowym systemie samorządy nie mogą na odpadach zarabiać - bo zarabianie czyli zysk zarezerwowany jest dla operatorów maszynek do kręcenia lodów... Gminy w układzie znowelizowanej ustawy są jedynie inkasentem opłat za śmieci a następnie przenoszą tą obywatelską daninę na konta f...irm których głównym celem jest pomnażanie zysków – dlatego opłaty będą rosły bo taki jest ustawowy mechanizm tego patologicznego układu… --- Tym którzy chcą głębiej wiedzieć na czym polega przekręt znowelizowanej ustawy, polecam wklejanie do google.pl podanych niżej haseł i lekturę uzupełniającą... ---- "Najpierw będzie dumping cenowy, potem bankructwa spółek komunalnych, przejęcie ich majątku za grosze, a na końcu podwyżki opłat za śmieci"... Tak burmistrz podwarszawskich Ząbek kreśli czarny scenariusz, którego beneficjantem mają być zagraniczne firmy (patrzeć w google.pl na hasło „CZARNA WIZJA ŚMIECIOWA”. Tak więc o szwedzkim modelu wykonywania usług komunalnych na zasadzie zbliżonej do non-profit - już można zapomnieć tak jak i o innych unijnych standardach zarządzania i finansowania w polskiej gospodarce odpadami komunalnymi (patrz w google.pl hasło "TAK TO ROBIĄ SZWEDZI Z ODPADAMI” ----- Przedsiębiorcy raczej niepolscy przy pomocy lodziarskiej ustawy śmieciowej przejmują polskie odpady - a wkrótce będą też "konsolidować" (czytać kupować) komunalne wodociągi bo mają chęć także na transfer zysków z tej branży municypalnej… ---- Scenariusz lodziarskich interesów "jak tralala" ruszył pewnie pod nadzorem służb specjalnych aby ustalenia z "Pędzącego Królika" były gładko realizowane... Tak więc po 22 latach od odzyskania suwerenności - zamiast implementacji unijnych reguł do polskiej gospodarki odpadami komunalnymi - mamy przy bierności służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo narodowe wielki przekręt w odpadach - czytać więcej w google.pl na hasło "przekręcają nas na śmieciach"...  rozwiń