PARTNER PORTALU
  • BGK

Krakowska mobilna strona najlepsza w rankingu

  • AW    10 czerwca 2013 - 15:34
Krakowska mobilna strona najlepsza w rankingu

W rankingu miejskich stron internetowych, prowadzonym przez „Komputer Świat”, strona mobi.krakow.pl została wybrana najlepszą stroną mobilną, wyprzedzając między innymi Wrocław i Poznań.
Każda z mobilnych stron powinna oferować informacje i rozwiązania przydatne dla różnych grup odbiorców. "Komputer Świat" ocenił, czy te informacje podawane są w sposób wygodny i intuicyjny, a także czy wyświetlają się poprawnie i dostatecznie szybko na ekranach smartfonów i tabletów.

Bardzo dobre noty w rankingu strona mobi.krakow.pl uzyskała za informacje praktyczne podawane pod kątem mieszkańców – przydatne numery telefonów, linki do różnych instytucji, rozkłady miejskiej komunikacji.

Wysoko ocenione zostały również informacje dla turystów. Na stronie mobi.krakow.pl znajduje się pokaźna baza noclegowa, wyszukiwarka hoteli wraz z geolokacją, opisy najciekawszych tras turystycznych i informacja na temat historii miasta. Najwyżej zostały ocenione wygląd, czytelność, dostępność miejskiej strony mobi.krakow.pl.

Doceniono jej rozbudowaną formę, dzięki której turyści szybko dowiedzą się o atrakcjach w mieście. W aplikację wbudowana jest dokładna mapa miasta, której przeglądanie nie wymaga ściągania danych w Internetu. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.