PARTNER PORTALU
  • BGK

Ma ludzi od promocji, a wydaje krocie na Fb

  • Przegląd prasy/Super Expres    21 września 2012 - 10:16
Ma ludzi od promocji, a wydaje krocie na Fb

Promocja Warszawy na portalu społecznościowym coraz więcej kosztuje. Stołeczny ratusz w ciągu zaledwie półtora roku wydał blisko pół miliona złotych na profile na Facebooku.
Jak donosi „Super Expres” wirtualna promocja stolicy,  a dokładnie obsługa miejskich profili na Facebooku kosztowała 450 tys. zł w ciągu minionego półtora roku.

Pieniądze poszły na aktualizowanie treści, opracowywanie działań marketingowych i organizowanie konkursów na stronach Facebook.com/Warszawa, Facebook.com/Noc.Muzeow. w.Warszawie, Facebook.com/ KulturalnaWarszawa oraz anglojęzycznej Facebook.com/Warsaw.

Opozycja zarzuca prezydent Hannie Gronkiewicz - Waltz, że zadaniami tymi nie zajmują się pracownicy urzędu a zatrudnione poza ratuszem osoby. A za zajmowanie się profilem samej prezydent stolicy ratusz płaci za każdy miesiąc 3,3 tys zł.

- Dziwne, że żaden z blisko 8 tysięcy urzędników nie mógł zająć się prowadzeniem tych stron - komentuje dla „SE” radny Jarosław Krajewski.

Prezydent tłumaczy, że pracownicy urzędu byli zajęci zwiększoną ilością zadań przy Euro 2012.

Cały artykuł czytaj tu Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (2)

  • Konrad, 2012-09-22 08:55:02

    Ona się zawsze głupio tłumaczy z wydawania pieniędzy na lewo na prawo, a dlaczego nie sprawdzono kto tę pracę poza urzędem dostał, urzędników coraz więcej a pieniądze wyprowadza się jak zwykle na zewnątrz - taki właśnie zwyczaj ma Pani Hanna Gronkiewicz-Waltz - dlaczego NIK do tej pory nie skontrol...ował prezydent Warszawy pod względem wydatków z kasy miasta? - przecież to są pieniądze mieszkańców Warszawy a nie jej prywatna kasa. 3.300zł miesięcznie kosztuje nas promocja Pani Hani na facebook , chyba kogoś tu delikatnie mówiąc pogięło - jak jej na tym zależy to niech płaci sobie prywatnie, nam to niepotrzebne ( przecież to pensja dla jednej osoby )- nikt już jej nawet widzieć nie chce i nikt nie życzy sobie aby ponownie mogła startować na funkcję prezydenta Warszawy i na pewno nikt jej nie wybierze, na premiera też niech się nie szykuje - na emeryturę już czas, a przed odejściem musi się rozliczyć z mieszkańcami - dość już zmarnowała pieniędzy Warszawiaków.  rozwiń
  • warszawiak, 2012-09-21 15:06:56

    Czekam na cd. Bo kasę na promocję Euro 2012 też dostały formy zewnętrzne.