Ma ludzi od promocji, a wydaje krocie na Fb

  • Przegląd prasy/Super Expres
  • 21-09-2012
  • drukuj
Promocja Warszawy na portalu społecznościowym coraz więcej kosztuje. Stołeczny ratusz w ciągu zaledwie półtora roku wydał blisko pół miliona złotych na profile na Facebooku.
Ma ludzi od promocji, a wydaje krocie na Fb
Jak donosi „Super Expres” wirtualna promocja stolicy,  a dokładnie obsługa miejskich profili na Facebooku kosztowała 450 tys. zł w ciągu minionego półtora roku.

Pieniądze poszły na aktualizowanie treści, opracowywanie działań marketingowych i organizowanie konkursów na stronach Facebook.com/Warszawa, Facebook.com/Noc.Muzeow. w.Warszawie, Facebook.com/ KulturalnaWarszawa oraz anglojęzycznej Facebook.com/Warsaw.

Opozycja zarzuca prezydent Hannie Gronkiewicz - Waltz, że zadaniami tymi nie zajmują się pracownicy urzędu a zatrudnione poza ratuszem osoby. A za zajmowanie się profilem samej prezydent stolicy ratusz płaci za każdy miesiąc 3,3 tys zł.

- Dziwne, że żaden z blisko 8 tysięcy urzędników nie mógł zająć się prowadzeniem tych stron - komentuje dla „SE” radny Jarosław Krajewski.

Prezydent tłumaczy, że pracownicy urzędu byli zajęci zwiększoną ilością zadań przy Euro 2012.

Cały artykuł czytaj tu Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (2)ZOBACZ WSZYSTKIE

Ona się zawsze głupio tłumaczy z wydawania pieniędzy na lewo na prawo, a dlaczego nie sprawdzono kto tę pracę poza urzędem dostał, urzędników coraz więcej a pieniądze wyprowadza się jak zwykle na zewnątrz - taki właśnie zwyczaj ma Pani Hanna Gronkiewicz-Waltz - dlaczego NIK do tej pory nie skontrol...ował prezydent Warszawy pod względem wydatków z kasy miasta? - przecież to są pieniądze mieszkańców Warszawy a nie jej prywatna kasa. 3.300zł miesięcznie kosztuje nas promocja Pani Hani na facebook , chyba kogoś tu delikatnie mówiąc pogięło - jak jej na tym zależy to niech płaci sobie prywatnie, nam to niepotrzebne ( przecież to pensja dla jednej osoby )- nikt już jej nawet widzieć nie chce i nikt nie życzy sobie aby ponownie mogła startować na funkcję prezydenta Warszawy i na pewno nikt jej nie wybierze, na premiera też niech się nie szykuje - na emeryturę już czas, a przed odejściem musi się rozliczyć z mieszkańcami - dość już zmarnowała pieniędzy Warszawiaków. rozwiń

Konrad, 2012-09-22 08:55:02 odpowiedz

Czekam na cd. Bo kasę na promocję Euro 2012 też dostały formy zewnętrzne.

warszawiak, 2012-09-21 15:06:56 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE