PARTNER PORTALU
  • BGK

MAC ogłosiło konkurs na dostosowanie stron www dla osób niepełnosprawnych

  • bad    3 lutego 2015 - 11:32
MAC ogłosiło konkurs na dostosowanie stron www dla osób niepełnosprawnych

Wnioski o dofinansowanie należy składać do 1 marca 2015 r. Fot. Pixbay

10 mln zł przeznaczy Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji na dofinansowanie budowy lub dostosowania stron www do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji ogłosiło konkurs na dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

O dofinansowanie mogą ubiegać się jednostki samorządu terytorialnego i ich organy, samodzielne publiczne zakłady opieki zdrowotnej. Zadanie publiczne może być realizowane także w drodze współdziałania między jednostkami samorządu terytorialnego lub w drodze współdziałania samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej.

Na realizację konkursu resort planuje przekazać środki w wysokości 10 mln zł.

Projekt musi zostać zrealizowany nie później niż do dnia 31 grudnia 2015 roku, a podmiot, który otrzyma dofinansowanie zobowiązany jest do wniesienia wkładu własnego wynoszącego co najmniej 20 proc. wartości projektu.

Wnioski o dofinansowanie należy składać do 1 marca 2015 r. do Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Formularz elektroniczny, za pomocą którego można składać wnioski o dofinansowanie wykorzystując elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej (ePUAP) znajduje się tutaj.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.