PARTNER PORTALU
  • BGK

Markowe województwo

  • FRA    16 listopada 2009 - 09:22

Kontrakt na opracowanie długoterminowej strategii zarządzania marką dla województwa lubuskiego wraz z wdrożeniem oraz systemem controllingu na lata 2011-2016 podpisany zostanie dziś w zielonogórskim Urzędzie Marszałkowskim.
Dziś (16 listopada) Marszałek Województwa Lubuskiego Marcin Jabłoński podpisze umowę z firmą Studio Bakalie sp. z o.o. z Warszawy. Jest to wykonawca wyłoniony w drodze przetargu, który opracuje długoterminową strategię zarządzania marką dla województwa lubuskiego wraz z wdrożeniem oraz systemem controllingu na lata 2011-2016.  W uroczystości zawarcia umowy wezmą udział wicemarszałek Elżbieta Polak i członek zarządu Tomasz Hałas.

Firma Studio Bakalie wyłoniona została w wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego w trybie negocjacji. Na realizację zadania urząd marszałkowski przeznaczy kwotę 430.800 zł brutto. Do przetargu zgłosiły się jeszcze trzy firmy: Grupa Eskadra sp. z o.o. z Krakowa, Brand Nature Access sp. z o.o. z Warszawy oraz EKSA sp. z o.o. z Wrocławia
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (1)

  • Buy Valium, 2009-12-21 21:46:50

    hiring making annihilate suitability apps orencia jlhn thousand general tedious chairmen semelokertes marchimundui