PARTNER PORTALU
  • BGK

Marszałkowski portal dla ngo-sów

  • AW    5 stycznia 2011 - 16:12
Marszałkowski portal dla ngo-sów

Portal ngo.kujawsko-pomorskie.pl to nowa propozycja dla organizacji pozarządowych z terenu województwa kujawsko-pomorskiego. Ma m. in. usprawnić komunikację między trzecim sektorem a władzami województwa.
Portal powstał z myślą o organizacjach pozarządowych oraz innych podmiotach  zainteresowanych rozwojem społeczeństwa obywatelskiego w regionie. Na stronie zamieszczane będą informacje na temat inicjatyw podejmowanych na rzecz organizacji pozarządowych przez Urząd Marszałkowski oraz inne instytucje.

Na portalu znajduje się baza danych o organizacjach pozarządowych, z informacjami o 753 podmiotach z wyszukiwarką.W tym miejscu swoje prace relacjonować będą Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Rada Działalności Pożytku Publicznego, której powołanie planowane jest w 2011 r.

- Chcemy, aby strona ngo.kujawsko-pomorskie.pl była żywa, zawierała aktualne i praktyczne informacje, ale też by stanowiła platformę dialogu pomiędzy organizacjami pozarządowymi, a samorządem województwa. W tym celu stworzone zostały forum dyskusyjne oraz skrzynka pomysłów - informuje Beata Krzemińska,  rzecznik prasowy kujawsko-pomorskiego urzędu marszałkowskiego.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.