Miasto wysyła esemesy

  • GK/opole.pl
  • 19-05-2011
  • drukuj
Urząd Miasta Opola uruchomił usługę wysyłania bezpłatnych sms-ów z informacjami o tym, co dzieje się w mieście.
Miasto wysyła esemesy

Dzięki krótkim wiadomościom tekstowym przesyłanym na telefon komórkowy osoby zarejestrowanej w systemie, urząd będzie mógł na bieżąco informować o wszystkich ważnych wydarzeniach w naszym mieście.

Będą to m.in. ostrzeżenia, alarmy, informacje o utrudnieniach w ruchu drogowym, zaproszenia na imprezy kulturalno-rozrywkowe, a także przypomnienia o ważnych terminach i funkcjonowaniu urzędu.

Aby zarejestrować się w bazie użytkowników usługi InfOpole wystarczy wysłać sms o treści TAK pod numer 661003056. Opłata za sms rejestrujący naliczana jest według stawek operatora użytkownika. Wszystkie wiadomości tekstowe wysyłane przez urząd są bezpłatne.

W każdej chwili istnieje możliwość zrezygnowania z usługi InfOpole. Pod ten sam numer należy wysłać sms o treści NIE. Opłata jest naliczana według tych samych zasad.

Istnieje również możliwość rejestracji poprzez stronę internetową. Na stronie głównej z zakładki InfOpole można wysłać e-mail pod adres: raport@um.opole.pl z prośbą o zarejestrowanie konkretnego numeru telefonu w bazie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

Gmina Zarow ma to od pol roku i swietnie to dziala !

autoidea, 2011-05-19 14:45:03 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE