PARTNER PORTALU
  • BGK

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju ostrzega przed oszustami

  • bad    3 lipca 2014 - 17:10
Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju ostrzega przed oszustami

Resort informuje i przypomina, że wszelkie materiały informacyjne, w tym poradniki, informatory, broszury, podręczniki dla beneficjentów, itp. wydawane przez instytucje publiczne odpowiedzialne za wdrażanie Funduszy Europejskich są bezpłatne.
MIiR podało tę informację w związku z powtarzającymi się sygnałami o stosowaniu przez niektóre firmy nieuczciwych praktyk, polegających na sprzedaży dostępnych bezpłatnie informacji i publikacji na temat Funduszy Europejskich (również poprzez wysyłanie materiałów za pobraniem).

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju informuje i przypomina, że wszelkie materiały informacyjne, w tym poradniki, informatory, broszury, podręczniki dla beneficjentów, itp. wydawane przez instytucje publiczne odpowiedzialne za wdrażanie Funduszy Europejskich są bezpłatne.

Ponadto resort informuje, iż w związku ze skierowaniem w sprawie zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa do Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście, wszyscy poszkodowani oraz wszystkie osoby, które zetknęły się z ww. procederem mogą zgłosić zaistniałą sytuację w najbliższej komendzie policji lub prokuraturze podając następujące sygnatury prowadzonego dochodzenia: KRP'PG-I-3414/12 oraz 3 Ds.543/12/AH.

 

Osoby poszukujące informacji o Funduszach Europejskich zachęcamy do kontaktu z Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich.

Lista punktów informacyjnych dostępna jest na stronie "Znajdź punkt".

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.