PARTNER PORTALU
  • BGK

Mobilne rozkłady jazdy

  • www.m-ce24.pl    8 maja 2012 - 11:54

Rozkłady jazdy Komunikacyjnego Związku Komunalnego Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego dostępne są także w wersji przeznaczonej dla urządzeń mobilnych.
Strona powstała z myślą o coraz szerszej grupie użytkowników, którzy korzystają z urządzeń typu smartfon, tablet czy palmtop i oczekują nieograniczonego oraz przystosowanego do wymagań stawianych przez te urządzenia dostępu do aktualnych rozkładów jazdy.

Strona dostępna jest pod adresem m.kzkgop.pl.

Urządzenia mobilne zdobywają coraz większą popularność. Gwałtowny wzrost liczby ich użytkowników widoczny jest między innymi w statystykach odwiedzin rozkładów jazdy KZK GOP.

W styczniu 2011 roku na stronę z rozkładami jazdy za pomocą urządzeń mobilnych wchodzono ponad 27 tysięcy razy. Już w marcu bieżącego roku połączeń z tego typu urządzeń było już ponad 119 tysięcy.

W związku z tym, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów KZK GOP przygotował przystosowaną do wymagań tych urządzeń wersję rozkładów jazdy.

Wersja mobilna została zrealizowana specjalnie z myślą o niskiej rozdzielczości ekranów oraz zgodnie z wymaganiami dotykowych interfejsów nowoczesnych telefonów komórkowych. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej nawigacji serwisu w łatwy sposób można wyszukać połączenie lub odnaleźć aktualny rozkład jazdy.

Mobilna wersja serwisu internetowego pozbawiona jest dużych elementów graficznych, które są nieprzystosowane dla telefonów komórkowych. Z mobilnego serwisu mogą korzystać posiadacze telefonów komórkowych mających dostęp do sieci Web oraz wszystkich urządzeń małoekranowych (palmtop, smartfony, tablety itp.) Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.