PARTNER PORTALU
  • BGK

Most czeka na znajomych

  • KB    7 czerwca 2010 - 17:11
Most czeka na znajomych

Nowy toruński most zadebiutował w wirtualnym świecie. Jego profil powstał właśnie na Facebooku. - Dołącz do grona mostowych znajomych! - zachęcają pomysłodawcy profilu.
Na popularnym portalu społecznościowym swoje profile mają nie tylko prywatne osoby, przedsiębiorstwa i grupy hobbystyczne. W facebookowej społeczności promują się również instytucje, wydarzenia czy zjawiska społeczne. Stąd pomysł na profil toruńskiej przeprawy na Facebooku.

Na stronie największej toruńskiej inwestycji będzie można na bieżąco śledzić kolejne etapy realizacji projektu mostowego. Na profilu będą też zamieszczane zdjęcia i informacje z istotnych wydarzeń i ogłoszenia o realizowanych przetargach. Będzie można znaleźć tam informacje o ogłoszonych konkursach, ciekawostki na temat nowej przeprawy i cytaty z tego, co mówi się i pisze o moście w mediach. Z czasem na profilu pojawią się również informacje o utrudnieniach w ruchu i zmianach w komunikacji miejskiej.

Przeprawa przez Wisłę w wirtualnym świecie to nie tylko znak nowych czasów. To również dbałość o dotarcie z informacją do możliwie dużej liczby osób i sposób na promocję inwestycji.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • dino z torunia, 2010-06-08 19:41:49

    Ale wiocha!