PARTNER PORTALU
  • BGK

MPWiK z Wrocławia szybciej obraca dokumentami

  • RAF    2 grudnia 2009 - 15:08

Firma ABG z grupy Asseco zakończyła wdrożenie informatycznych rozwiązań po 11 miesiącach.
Firma ABG zakończyła wdrożenie w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu. Projekt obejmował: system billingowy, aplikację do zarządzania procesami i obiegiem dokumentów, wodomierzownię oraz windykację. Całość systemu w MPWiK we Wrocławiu ABG zainstowalowała w niespełna 11 miesięcy.

Głównym celem projektu było wsparcie zintegrowanym systemem informatycznym wszystkich obszarów działania MPWiK Wrocław, aby zagwarantować szybszy i bardziej płynny przepływ informacji, dokumentów i spraw, a także zdalny i natychmiastowy dostęp do danych generowanych przez poszczególne komórki.

- Wdrożenie systemu Kom-Bok w pierwszej kolejności przeprowadziliśmy w tych komórkach, które zajmują się sprawami klientów. Wszystkie pisma związane z tymi sprawami są rejestrowane w systemie. Zeskanowana forma dokumentu wprowadzania jest do elektronicznego obiegu, który przebiega zgodnie ze ścieżką określoną w trakcie konfiguracji systemu przez MPWiK. Przyśpiesza to obieg informacji, a także obniża związane z tym koszty. Chcemy stale podnosić jakość obsługi klientów, dlatego planujemy udostępnienie internetowego kanału komunikacyjnego, co będzie możliwe po uruchomieniu aplikacji e-BOK – opowiada Marek Kornatowski, dyrektor rynku i rozwoju, MPWiK Wrocław.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.