PARTNER PORTALU
  • BGK

Nauczycielskie pensje do dwóch liczb po przecinku

  • AT    25 września 2012 - 19:04
Nauczycielskie pensje do dwóch liczb po przecinku

Jest już dostępny formularz sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostki samorządu terytorialnego za 2012 r.
W formularzu należy uzupełniać tylko pola wypełnione kolorem, pozostałe informacje zostaną wygenerowane automatycznie - informuje MEN.
 
W formularzu zastosowano mechanizmy weryfikujące i ułatwiające wypełnianie formularza, dlatego podczas wpisywania danych będą się wyświetlać komunikaty pomocnicze oraz mogą się pojawiać komunikaty o błędach, np. w przypadku wpisania nieprawidłowego kodu TERYT lub wpisywania liczby z więcej niż dwiema cyframi po przecinku, czy też wpisywania liczby ujemnej.

Zobacz wzór formularza sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostki samorządu terytorialnego. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (1)

  • podpisałem, 2012-09-26 21:36:39

    Myślę, że dwa miejsca po przecinku to zbyt mała dokładność i ta cała armia urzędników samo-rządzących nie będzie mogła uzasadnić swojego istnienia!