Nauczycielskie pensje do dwóch liczb po przecinku

Jest już dostępny formularz sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostki samorządu terytorialnego za 2012 r.
Nauczycielskie pensje do dwóch liczb po przecinku
W formularzu należy uzupełniać tylko pola wypełnione kolorem, pozostałe informacje zostaną wygenerowane automatycznie - informuje MEN.
 
W formularzu zastosowano mechanizmy weryfikujące i ułatwiające wypełnianie formularza, dlatego podczas wpisywania danych będą się wyświetlać komunikaty pomocnicze oraz mogą się pojawiać komunikaty o błędach, np. w przypadku wpisania nieprawidłowego kodu TERYT lub wpisywania liczby z więcej niż dwiema cyframi po przecinku, czy też wpisywania liczby ujemnej.

Zobacz wzór formularza sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostki samorządu terytorialnego. Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

Myślę, że dwa miejsca po przecinku to zbyt mała dokładność i ta cała armia urzędników samo-rządzących nie będzie mogła uzasadnić swojego istnienia!

podpisałem, 2012-09-26 21:36:39 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE