PARTNER PORTALU
  • BGK

O odbiorze prawa jazdy powiadamiają sms-em

  • AW    3 czerwca 2012 - 12:10
O odbiorze prawa jazdy powiadamiają sms-em

Wydział komunikacji urzędu miejskiego w Grudziądzu wprowadził system powiadamiania mieszkańców o możliwości odbioru prawa jazdy oraz dowodów rejestracyjnych. Wiadomość zostanie przesłana za pomocą sms-a.
- System powiadamiania wyeliminuje zbędne oczekiwanie na odbiór dowodu rejestracyjnego pojazdu bądź prawa jazdy. Osoba, która złożyła wniosek o wydanie dokumentu i podała swój nr telefonu, o możliwości jego odbioru zostanie powiadomiona poprzez sms. Warto dodać, że usługa jest bezpłatna - mówi Alicja Kozlowska, naczelnik wydziału komunikacji W Grudziądzu.  

Grudziądzki magistrat przypomina , że od  2010 r. działa platforma wymiany informacji pn. „Multiinfo”, która umożliwia przesyłanie krótkich komunikatów za pomocą sms-ów. 

Użytkownikiem systemu można zostać po wysłaniu wiadomości SMS o treści „ZGODA” na numer telefonu +48 661 000 062. Platforma wspomaga samorząd głównie w przypadku sytuacji kryzysowej oraz w bieżącym informowaniu mieszkańców o najważniejszych działaniach. Koszt wysłania sms-a „Zgoda” określają stawki operatorów sieci komórkowych, natomiast wszystkie informacje, które użytkownicy platformy będą otrzymywać są bezpłatne.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.