PARTNER PORTALU
  • BGK

Pierwszy czat z Komisją Europejską

  • BEZ    25 marca 2010 - 11:37
Pierwszy czat z Komisją Europejską

Konkursy unijne dotyczące walki z przemocą wobec kobiet, dzieci i młodzieży oraz rozwoju społeczeństwa europejskiego będą tematem chatu ze specjalistami z KE zaplanowanego na 29 marca br. w godz. 10.00-12.00.
Do zadawania pytań on-line zaproszone są m.in. organizacje pozarządowe, samorządy, szkoły wyższe oraz ośrodki badawcze zainteresowane pozyskaniem środków UE.
 
Chat będzie prowadzony w języku angielskim. Odpowiedzi na pytania o konkursach udzielą urzędnicy z Komisji Europejskiej, którzy na co dzień zajmują się procedurami aplikacyjnymi. Podsumowanie chatu w formie poradnika znajdzie się potem na stronie internetowej KE. Jeśli zabraknie czasu na wyjaśnienie wszystkich wątpliwości on-line, można będzie również przesyłać pytania na adresy: JLS-DAPHNE@ec.europa.eu (Daphne III) oraz JLS-FRC-PROGRAMME@ec.europa.eu (Prawa Podstawowe i Obywatelstwo).
 
Termin zgłaszania projektów do Programu DAPHNE III mija 30 kwietnia br. Wnioski do Programu Prawa Podstawowe i Obywatelstwo można składać do 29 kwietnia br.
 
Aby wziąć udział w chacie należy wejść na poniższe strony internetowe. Można tam również znaleźć więcej informacji o konkursach:
 
http://ec.europa.eu/justice_home/funding/daphne3/funding_daphne3_en.htm oraz
http://ec.europa.eu/justice_home/funding/rights/funding_rights_en.htm Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.