PARTNER PORTALU
  • BGK

Platforma internetowa dla rozruszania Małopolski

  • AW    8 grudnia 2011 - 19:40
Platforma internetowa dla rozruszania Małopolski

W ramach projektu "Kultura inaszym biznesem" powstała specjalna małopolska platforma gdzie świat biznesu i nauki może dzielić się kreatywnymi pomysłami i dobrymi praktykami, które łączą w sobie te dwa nurty.
Na stronie www.kulturaibiznes.com można znaleźć partnerów do kreowania ciekawych, nowych projektów - podkresla małopolski urzad marszalkowski.

Platforma może ułatwiać zdobywanie niezbędnych informacji osobom i organizacjom zamierzającym aktywnie uczestniczyć w tym sektorze rynku pracy, przyczyniać się do wzrostu przedsiębiorczości i profesjonalizacji usług.

Serwis powstał w ramach projektu „Kultura Naszym Biznesem” realizowanego przez Fundację Rozwoju Kina współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Platforma zawiera m.in. aktualności dotyczące sektora przemysłów kreatywnych, forum wymiany pomysłów oraz bazę dobrych praktyk. Ma stać się narzędziem ułatwiającym nawiązywanie współpracy i szukanie partnerów do projektów.
Pomysłodawcy chcą by platforma służyła poszerzaniu kontaktów środowiska związanego z przemysłami kreatywnymi, wzmocnienia świadomości na temat możliwości współpracy uczelni i przemysłów kreatywnych i promować wspólne inicjatywy. To serwis dla przedstawicieli biznesu i nauki.

Platforma ma wreszcie ułatwiać zdobywanie niezbędnych informacji osobom i organizacjom zamierzającym aktywnie uczestniczyć w tym sektorze rynku pracy, przyczyniać się do wzrostu przedsiębiorczości i profesjonalizacji usług, większej aktywności w zakresie prowadzenia własnej działalności gospodarczej.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.