PARTNER PORTALU
  • BGK

Poczytaj nowinki o e-administracji

  • AW    19 marca 2012 - 17:00

Rozmowa z Dyrektorem Centrum Projektów Informatycznych o zadaniach w zakresie Systemu Powiadamiania Ratunkowego oraz prac nad wdrożeniem numeru alarmowego 112, teleinformatyczne fundamenty Systemu Powiadamiania Ratunkowego w Polsce oraz w jaki sposób Policja będzie bardziej cyfrowa - to niektóre z tematów 3 numeru biuletynu informacyjnego CPI „InformaTyzujemy…”.
Biuletyn (dostępny tu) wydawany przez Centrum Projektów Informatycznych zawiera najnowsze informacje nie tylko na temat projektów realizowanych przez CPI. Publikacja skierowana jest do każdego zainteresowanego tematyką eAdministracji, zarządzania kryzysowego, czy projektów teleinformatycznych o zasięgu międzynarodowym.

Najnowszy biuletyn „InformaTyzujemy… nr 3” prezentuje projekt OST 112 znajdujący się w końcowej fazie realizacji, jak również projekt SIPR - związany z tematem budowy systemu powiadamiania ratunkowego w Polsce. Autorzy omawiają teleinformatyczne fundamenty systemu, prezentują korzyści z jego realizacji i rolę CPI w tym procesie.

Cennym źródłem wiedzy o procesach zachodzących w nowoczesnej firmie jest dodatek do biuletynu. Znajdują się w nim publikacje m.in.: o controllingu, jako narzędzia nowoczesnego zarządzania instytucją oraz o audycie wewnętrznym. W dodatku zaprezentowano również wnioski z polskiej prezydencji oraz kilka rad: jak zostać dobrym analitykiem. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.