Pomorska wspólpraca województw

Dzisiaj o godz. 14.00, podczas trwania targów turystycznych TOUR SALON w Poznaniu zostanie podpisany list intencyjny dotyczący współpracy Województwa Pomorskiego i Województwa Zachodniopomorskiego w dziedzinie turystyki.

„W celu skutecznej promocji Województwa Pomorskiego i Województwa Zachodniopomorskiego jako regionów o wybitnych walorach naturalnych i kulturowych, stanowiących o ich potencjale turystycznym, strony podpisujące list deklarują współpracę przy tworzeniu i wdrażaniu programów rozwoju regionalnych produktów turystycznych” – czytamy w liscie

Podpisanie listu intencyjnego pozwoli na realizację wspólnych kampanii promocyjnych priorytetowych produktów turystycznych z regionów Pomorskiego i Zachodniopomorskiego w kraju i za granicą. Umożliwi również tworzenie warunków do współpracy pomiędzy Ministerstwem Sportu i Turystyki, Polską Organizacja Turystyczną, Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną, Zachodniopomorską Regionalną Organizacją Turystyczną oraz samorządami województwa pomorskiego i województwa zachodniopomorskiego, a także organizacjami pozarządowymi  realizującymi zadania z dziedziny turystyki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE