PARTNER PORTALU
  • BGK

Ponad 1,3 mln zł na system informacji przestrzennej Szczecina

  • wnp.pl    11 marca 2015 - 18:44
Ponad 1,3 mln zł na system informacji przestrzennej Szczecina
Fot. PTWP (Andrzej Wawok)

"System Informacji Przestrzennej Miasta Szczecin" został stworzony za ponad 1,3 mln zł przez Instytut Systemów Przestrzennych i Katastralnych oraz Systherm Info.
Zamówienie podzielono na dwie części. W pierwszej wykonawca miał zająć się wdrożeniem (dostawą, instalacja i licencjami) Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Szczecin oraz bazy planów zagospodarowania przestrzennego, a także udostępnieniem mechanizmów wymiany danych i map i planów umożliwiających automatyczny, bezstratny import danych przez SIPMS i eksport danych z tego systemu do formatu obsługiwanego przez zamawiającego.

Druga część to wdrożenie podsystemu e-Ośrodek, a dokładniej rozbudowa istniejącego systemu komputerowego SIP GEOINFO 6 umożliwiająca prowadzenie powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego zgodnie z wymogami znowelizowanego Prawa geodezyjnego i kartograficznego. Wykonawca miał dostosować oprogramowanie i środowisko komputerowe do wymogów prawnych, przeprowadzić konwersję prowadzonych dotychczas baz danych, dokonać informatyzacji tzw. zasobu użytkowego i wdrożyć internetową obsługę podmiotów wykonawstwa geodezyjnego i rzeczoznawców majątkowych.

W pierwszej części oferty złożyło pięć spółek: Instytut Systemów Przestrzennych i Katastralnych, Gispro, Unizeto Technologies, GeoTechnologies i Geopolis Polska. Oferty Unizeto Technologies i Gispro zostały odrzucone. a kontrakt otrzymał Instytut Systemów Przestrzennych i Katastralnych. Spółka za realizację zamówienia zaproponowała kwotę 827 000,75 zł brutto.

W drugiej części zamówienie otrzymało przedsiębiorstwo Systherm Info, jedyny oferent, z ofertą prac za 498 tys. zł brutto. Łączna wartość zamówienia to 1 325 000,75 zł z VAT.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.