PortalSamorzadowy.pl z dużym sukcesem

  • Portalsamorzadowy.pl
  • 04-01-2017
  • drukuj
Z przyjemnością oznajmiamy, że PortalSamorzadowy.pl wszedł w Nowy Rok z dużym sukcesem.
PortalSamorzadowy.pl z dużym sukcesem
PortalSamorządowy.pl redaguje najlepszy w branży w Polsce, sprawdzony, wszechstronny i profesjonalny zespół dziennikarski - mówi Rafał Kerger, redaktor naczelny Portalsamorzadowy.pl. (fot. PTWP)

W 2016 r. o ponad 15 proc. wzrosło czytelnictwo naszego serwisu w porównaniu z rokiem 2015. Szczególnym sukcesem był grudzień 2016, który w porównaniu z analogicznym okresem w roku ubiegłym charakteryzował się blisko 50-procentowym wzrostem liczby użytkowników, którzy odwiedzili nasz branżowy serwis. Tym bardziej cieszy fakt, że tak spektakularny wzrost odnotowaliśmy na zakończenie roku.

– Rosnąca popularność PortalSamorzadowy.pl pokazuje, że prezentacja precyzyjnie dopasowanych do potrzeb odbiorców, dedykowanych treści, i specjalizacja w Internecie, nie wykluczają spektakularnego wzrostu rozpoznawalności i oglądalności branżowych serwisów w Polsce. Dziś - wg wszelkich statystyk - PortalSamorządowy.pl to pierwsze źródło informacji dla sektora samorządowego i pracowników spółek komunalnych w Polsce, który redaguje - nie boję się użyć tych słów - najlepszy w branży w Polsce, sprawdzony, wszechstronny i profesjonalny zespół dziennikarski – komentuje wyniki portalu Rafał Kerger, redaktor naczelny PortalSamorzadowy.pl.

Pozostaje wierzyć, że 2017 rok będzie co najmniej równie owocny dla naszej redakcji i że podobnie jak przez ostatnie lata - państwo również będzie z nami.

Poniżej przedstawiamy 5 najchętniej czytanych artykułów w 2016 roku na PortalSamorzadowy.pl:

Anna Zalewska o nowej szkole i reformie oświaty

Obowiązek meldunkowy przez internet. Rejestracja ciąż, martwych dzieci i PESEL dla cudzoziemców

Ograniczenie kadencji wójtów i burmistrzów bardziej prawdopodobne

Robert Biedroń chwali PiS i mówi: „tłuste koty” już się najadły

Jakie bezrobocie w Polsce w 2016? Prezentujemy województwa, powiaty

Wydawcą PortalSamorządowy.pl jest Grupa PTWP, która specjalizuje się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej. Są to działania obejmujące wydawanie magazynów prasowych i specjalistycznych publikacji, budowę i zarządzanie portalami internetowymi, a także organizację kongresów, konferencji, seminariów i wydarzeń specjalnych oraz szkoleń. Firmą zarządza od samego początku Wojciech Kuśpik, prezes zarządu Grupy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (11)ZOBACZ WSZYSTKIE

Czuwa redakcja jak widac ale plyta z Biedroniem juz zgrana. Mozecie pokazywac, jacy to jestescie multi kulti, ale za duzo tych laurek dla wladzy.

Staly, 2017-01-05 15:43:13 odpowiedz

Do Staly: Ja tu wyczytałem, że portal promuje Roberta Biedronia i że jest peowską ścierką. Co za łobuzy z tych redahtorów. Nie dość że katole, to jeszcze geje i ośmiornice.

sporadyczny, 2017-01-05 15:19:29 odpowiedz

Normalnie nie ma tu z kim dyskutowac, zero komentarzy. Tak sie podjaraliscie, ze sami ze soba godocie w redakcji? Pracujcie dalej i najlepiej bez tego PiSowskiego skrzywienia. Od propagandy sa inni, nie idzcie ta droga.

Staly, 2017-01-05 14:46:17 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE